Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Интериор L&K


masterOne

Recommended Posts

Пфффф, Евала наистина няма какво да се каже повече, просто евала за труда и нервите просто уникално е станало!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 90
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    31

  • bega4kata

    7

  • lubomirov1985

    5

  • Biohazard

    4

Най-много писали в темата

Браво, браво много мерак иска това занимание. Поздравявам те за което. Аз също смятам, че в БГ Вилнер са най-добрите smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То направо стано да не я караш....само да си я гледаш.Айде направете и централната колона на радиото :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То направо стано да не я караш....само да си я гледаш.Айде направете и централната колона на радиото :D

 

:smt017 :smt017 Въпреки, че и така не е зле, колега едни рингове може да се замислиш да сложиш на таблото! Иначе Едно голямо БРАВО за труда! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще караме празниците пък догодина ще продължим по някое време. А много ми се иска и малко силов да направя smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще караме празниците пък догодина ще продължим по някое време. А много ми се иска и малко силов да направя smile021

Като решиш за силовия,ще ми звъннеш да поговорим и да видим каква конфигурация трябва да спретнем.Според конските сили които искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще караме празниците пък догодина ще продължим по някое време. А много ми се иска и малко силов да направя smile021

Като решиш за силовия,ще ми звъннеш да поговорим и да видим каква конфигурация трябва да спретнем.Според конските сили които искаш.

 

Благодаря за предложението, хубаво е да има с кой да се посъветваш и да разчиташ на сериозна намеса. Ще го имам предвид smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

готов е хибрида за красавицата :D

Хибрида е к03 разстърган, с ротор/топла перка/ к03S и компресорно от к04.

колегата ще пусне в последствие тема и може тогава да пусна подробности по направата на самия хибрид.Сега само няколко снимки...

п.п. колегата е маниак табиетлия и вс.части са чисто нови :D

post-2454-138453276085_thumb.jpg

post-2454-138453276089_thumb.jpg

post-2454-138453276091_thumb.jpg

post-2454-138453276093_thumb.jpg

post-2454-138453276096_thumb.jpg

post-2454-138453276098_thumb.jpg

post-2454-1384532761_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо НАСТРЪХВАМ!!!

 

smile126 благодаря на bega4kata за изработката на този хибрид и помоща която ще оказва за реализирането на моя проект!

 

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено изглежда доста внушително!!! smile126 Мога ли да попитам какъв ще бъде крайния ефект изразен в конски сили? Определено изглежда супер! Евала на Сами за добрата работа и също така Евала на колегата masterOne за ентусиазма! smile159 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо неможе да се каже сега, защото има много работа да се свърши: монтажа на турбото, изработване на турбо пътища, интеркулер, изпускателна система и чак тогава отива за настройки smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младенски, браво за начинанието.

Така се почва, евала!

 

П.С: Разраства се отборчето на силните бензинки за Междене. Валдес и Емо ще се надуват! Тъкмо, да има повече конкуренция! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее,много як проект ще бъде значи...чак аз съм нетърпелив да я чуя как ръмжи вече готова. Успех и дано стане по-скоро :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.