Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гуми от Еуратек


Цецо75

Recommended Posts

Гледам, че в Еурата има гуми на прилични цени. Аз лично се заглеждам по Континентал 830.

 

Обаче телефонната информация както винаги е на ниво. Телефониста отказа да провери какъв дот са и чие пройзводство....Даже ми обяви цена без промоция. Викам му - ама то на сайта е 10% надолу. А той ми се разсърди, вика - е щом го гледаш на сайта, какво ме питаш мене??? Той ми бил казвал клиентските цени, аз да си гледам на сайта какво пишело! Много нервен като за рано сутрин, бе. Представям си какъв е преди края на деня :)

 

Та ако някой вече е купувал или има информация нека сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква марка взе? Интересува ме чие пройзводство е континентала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10% получаваш ако ще ги слагат на шкода и монтажа е в техния сервиз

Монтаж, демонтаж, баланс и включени тежести

от 7,78лв с ДДС/1бр. гума

* При закупуване на нови гуми - 4.80лв с ДДС/1бр. гума;

* При предоставяне на гуми за съхранение - 6.00лв с ДДС/1бр. гума;

* 10% отстъпка от цената на услугата за автомобили Škoda;

Период на промоцията: 20.10-20.11.2010г.

Аз миналата зима си взех TS830 205/16", не съм ги гледал къде са произведени. За мен важното е че гумите са отлични smile027 В момента са на хотел при Еуратека, така че не мога да ги погледна и да ти кажа. Ще ги монтирам може би до 1-2 седмици. Но едва ли ще са същата партида и тази година, най-добре отиди на място и провери!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква марка взе? Интересува ме чие пройзводство е континентала.

 

малеее :oops: как съм забравил да напиша такова нещо...

Continental TS830 са гумите...

Made in Spain (2510)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми предпочитах да са "меид ин Джърмани" ама и Спеин става :):):) Важното е да не е PRC....

 

10% получаваш ако ще ги слагат на шкода и монтажа е в техния сервиз

 

отстъпката важи за всички, независимо от колата и дали ги монтираш там. Поне така ми каза една девойка по телефона. Взимам гумите, плащам и ги правя каквото си искам. :)

 

Последния път 4 часа ми сменяха 4 гуми в Еурата, взеха ми точно 2 пъти повече от обявеното в сайта, та определено тоя път ако взимам ще ги сложа в багажника :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последния път 4 часа ми сменяха 4 гуми в Еурата, взеха ми точно 2 пъти повече от обявеното в сайта, та определено тоя път ако взимам ще ги сложа в багажника :)

 

Да не си ходил с LIAZ-а smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам още със заводските летни барумки 185 60 14.Но понежи зимата взимах колата купих от ЕТ и 4 зимни пак барум,искал континентал но неми стигаха парите със 30 40 лева някъде.Нали пак са гуми :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година с нов ДОТ ли са? Миналата бяха произведени преди 2-3 г. Тази промоция как са? smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, TS830 е модел 2009, до колкото знам и няма как да е произведен няколко години по-рано. Скоро ще видя моите и ще пиша какви са. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой въобще пазарувал ли е тази година от промоцията да сподели, най-вече за ДОТ-а? :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера,купих за Фабията-4бр. Континентал ts800 за 390лв.и някакви стотинки от Еуратек.Дота е от тази година,а производството е Португалско.Силно,се надявам да съм направил сполучлив избор.

Само за инфо,размера който взех е–165/70/14

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Някой въобще пазарувал ли е тази година от промоцията да сподели, най-вече за ДОТ-а? :?:

 

Да, с повече настояване успях да ги убедя да проверят DOT-a и от ЕТ ми доставиха съвсем пресни гуми от средата на тази година. Трябва да се отиде на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Не знам, на мен ми пробутаха в Горна Оряховица 4 бр. зимни Barum 195/6/15 с DOT 2008, да им се връща...

Кьорав карти не играе, нали?

Само че другият път .... ,оха

smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда трябвало да е гледаш. Няма да искат да ги сменят вероятно. И ще ти извадят разни хартишки дето пише, че свойствата на каучука се запазват непроменени 3 години. Само дето никой не казва, а кво праим през следващите години, щото те 3 години вече са минали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moйте Conti-ta са Мade in Chech Republik! \:D/

Най-после сложих и аз зимните обуща(TS830), пише че са в "родната" Чехия направени smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moйте Conti-ta са Мade in Chech Republik! \:D/

Най-после сложих и аз зимните обуща(TS830), пише че са в "родната" Чехия направени smile048

За това ли беше днеска в шоурома smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Ето летните оферти от Еуратек (виж прикачения файл).

 

Качвам ги тук, защото link-a в сайта им не работи и те ми дадоха файла на мейл. Enjoy!

post-18-13845345469_thumb.png

post-18-138453454699_thumb.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой случайно да има идея кога и къде са произведени ContiPremiumContact5 195/65x15 с индекс H (104,72 лв)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените на Континенталите от големите размери, 17 и 18 - са доста добри! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.