Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колко харчи една 120l


dungata

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Брояча на километража ми се развали и не мога да засека колко харчи Шкодака, а не вярвам на това, което пише в книжката. Някой може ли да ми каже горе-долу. Имам около 6 литра бензин, ходих извънградско 33 км, ще трябва пак да ходя, а се чудя дали ще ме издържи за още едно ходене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега!

Колко точно ще изгори колата зависи от много неща, ако всичко по колата е наред разхода би трябвало да е около 6,5/100 (при каране с 80-90 км/ч) и тия 6 литра би трябвало да са ти достатъчни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нормално работещ двигател, 6л за 66км извънградско са напълно достатъчни. Единственото нещо което може да притеснява е дали тези последни литри наистина са бензин или нещо подобно на бензин...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите! Тръгвам пък дано всичко е наред :D

Нищо не ти пречи да си сложиш в една тубичка 2-3л. да си имаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите! Тръгвам пък дано всичко е наред :D

Нищо не ти пречи да си сложиш в една тубичка 2-3л. да си имаш.

Верно, понеже ако я спреш на наклон може и да има проблем със засмукването на бензинеца при тия литри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го имам впредвид колеги! Наистина съм мноо благодарен за съветите :) Ще кажа как е минало утре като се върна :). Ако не пиша, палете Шкодите и идвайте към Хасково за помощ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.