Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Айде сега и чистачките спряха - Favorit '93 GLX


tomibank

Recommended Posts

:oops: Здравейте колеги,

не ми беше достатъчно че ми бягат токовете а сега и чистачките не искат да тръгнат , откачих моторчето с редукторчето , премерих на буксата си идва ток и на трите степени , обаче моторчето не върти , редукторчето си е перфектно , има си грес ...малко ме съмнява да не е пролема с четките защото напоследък малко трудно тръгваха и все едно нямаха мощност...някой да знае от къде може да си намеря нови четки и дали може да е от това....?

И още една шашма - лоста за скорости ми стои много напред , и като вкарвам първа и трета стига почти до радиото , и един ми казваше , че имало някакви втулки по щангите на лоста които били причината ...а дали е така.?

 

Мисля че вече знам защо ми я подариха , това не е кола а е върволица от изненади и проблеми...всички Шкоди ли са така или аз си "имам късмет"... smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо за чистачките колега, аз имах същия проблем реших го като занесох моторчето на сервиз и след 2 часа си го взех срещу 20 лева с нови четки и смазано защото е от тях (най вероятно). Второ за лоста, имам го и този проблем, за сега не е решен защото трябва да се подменят някой детайли а на мен ми писна да я правя!!! ](*,) А според мен шкода моделите преди FABIA са си такива калпави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи да започна от четките и да се надявам да е от това.. smile126

а иначе за лоста днес след работа се понацапах да легна и да погледна , има едни втулки пластмасови , и си мислех е може те да са проблема , но май по-скоро е накрайника на едната щанга които мисля ,че може да се регулира..и а дано да е така...просто за съжаление не знам как се е получил този проблем защото аз като я взех си беше така , при теб как се получи , изведнъж или лека полека....?

И да ти кажа никога не съм предполагам че ще имам Шкода , и сега не е много готино да говоря така особенно след като и аз съм карал вече "такова НЕЩО" , но и тези 3 цилиндрови творения някакси не ми се струват кой знае колко по-надеждни от нашите баби...... smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що винаги трябва да са виновни Шкодите и нито веднъж шкодаджийте е това не мога да разбера :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...И още една шашма - лоста за скорости ми стои много напред , и като вкарвам първа и трета стига почти до радиото , и един ми казваше , че имало някакви втулки по щангите на лоста които били причината ...а дали е така.?...

Ето ти нагледен отговор:

021218162.jpg

След тази операция лостът въобще спира да се разхожда.

edit - Сега се надявам всичко да е точно. Не можах да го кача в snimka.bg щото гадния фейсбук не зареждаше по това време, а без него сайта не се отваря (поне при мен беше така по това време на деня).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много , само че има един прикачен фаил който не се отваря с схемата която си качил.. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.