Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Felicia 1.3 MpI Единия цилиндър не работи.


martin_284

Recommended Posts

Маслен сегмент?Свещта на кой цилиндър е мног зацапана?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1-вия от ляво на дясно. Като я форсирам яко на място 1 - 2 мин понякога се оправя , но пак не е както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли свеща да е дала фира :-k

И аз това си бях помислил ама не е. СЛожих нова работеща и пак така. Не съм проверявал дали идва ток към свеща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размени местата на свещите, ама запомни къде слагаш омаслената (почисти я преди това). Ако се омаслява пак омаслената свещ - значи е дефектна - сменяш и се оправя. Ако се омаслява новата свещ (на същия цилиндър) - лошо - маслен сегмент.

Извади свеща (омаслената), почисти, сложи я на кабела и го допри някъде на масата на двигателя. Някой трябва да завърти за малко и виж дали има искра. Ако няма - добре. Сменяш кабел. Ако има - пак лошо - сегменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във времето когато не прекъсва излиза ли синкав пушек, а свеща може да е мокра а не омаслена :?:

Не , не пуши. Даже ауспуха от вътре е чист изобщо няма черно. Може ли дюзата да пуска много бензин , защото преди да стане така като натисна рязко газта до край и гърмеше през филтъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно проблемът ти е с горивото или свещта , провери ли си свещите както ти казаха колегите :?: Много е важно свещите да са чисти , ако е нужно ги смени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Проблема се оказа от задръстена дюза.Сега работи супер и почна много да върви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, аз имам сходен проблем. Фелицията е 96г. 1.3 карб.

на втори и трети цилиндър са ми зацапани свещите. казаха ми основен ремонт. това в пари какво трябва да значи? чудя се дали си заслужава, при положение,че и ходовата част ми е под всякаква критика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.