Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

WRC 2010 - Играта


PRO

Recommended Posts

  • Отговори 93
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRO

    30

  • BlackPearl

    24

  • Нептун

    12

  • drift

    11

Най-много писали в темата

И аз играя , ама вие сте направо .. Ветерани smile001

Много добри времена показвате бре хора , ама чак сега видях , че това правите по цели нощи smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как по цели нощи бре! Пускай и ти времена, не е нужно да са по-добри. Важното е да сме повече, че е по-интересно. Ще направим класиране след всичките етапи =D>

drift и fabia_bs чакаме и вашите времена от S-WRC :smt034

Blackpearl каква машина ве брат, аз предполагам, че рекордите на този етап на маняците са от порядъка на 3:02. Някой ако успее да се добере до най-добрите времена качвани в интернет от играта да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt0344 Немой я подкарам тая Фабия бе!! Тия времена незнам как ще ги биеме!?!?Ма си се мъча,но ще се борим на некой друг етап,тоя май го карате със затворени очи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой скучае ето една занимавка за свободното време:

Fabia RS WebRallye

Аз врътнах набързо едно пробно време и направих 02:54:88, което в ранглистата е 11 място мисля. Не разбирам много немски ама има и награди за германците, така като гледам топ 5 е постижим поне за мен. Пробвайте се ако искате 3 отсечки, всяка следваща е по-сложна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я наистина кажи как се управлява това чудо

 

На играта WRC с какви коли си мерите времена WRC , S2000 , Junior ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямате уебкамера и не ви се занимава да си принтирате волан, просто кликате на > MIT TASTATUR SPIELEN. Наградата е да караш истинска RS на писта в Германия, ама това е само за шваби.

На WRC играем на Time Attack с Fabia S2000 (S-WRC).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3:22:17 направих с Пер-Гунар :) смятам , че може да смъкна още 2-3 секунди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да направя таблица с резултатите до тук. Ако някой от модераторите може да направи първото или това мнение да излиза винаги отгоре ще е добре, ако не здраве да е smile027

 

Edit: Благодарение на pow, може да си гледаме резултатите в първото мнение на темата smile027 Поздрави за модераторския екип smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таблицата с резултатите от горното мнение ли искаш да ти е в първия пост по темата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво ей най накрая да се зарадвам че най добрият форум на марката със страхотни успехи в моторспорта се зачекна темата сериозно!Амбицирахте ме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах се и аз вече със състезателно темпо на Сестримото. Мисля, че има още какво да се желае, но ми писна за днес.

post-6048-138453259206_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз какво време съм ти подготвил..... Обаче ще го пусна най-накрая :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз какво време съм ти подготвил..... Обаче ще го пусна най-накрая :)

E хубу. Ама аз нема да карам докато не го пуснеш. И без това снощи се изкьорих близо 2 часа карах ](*,)

 

PS: Открих сайта със статистиките за играта. Що ми се струва, че ако се пишем и ние там и ще оглавим резултатите smile091

Thunderbolt и drift очакваме ви времената! Той и VALDO уж щеше да кърти ама нещо май няма време за игри smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се отказвам за момента да дам време на тая 2рата отсечка.Причината е че немога да финиширам вече 50 пъти рестартирвам и съм на рабa да си хвърля компа през прозореца...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Batak Lake 2 - Renault Clio R3 - 3:45:50

 

Засега така,дигнах трудността и се опитвам да стана шампион на JWRC.Нямам нерви за момента да тествам рекорди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.