Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

WRC 2010 - Играта


PRO

Recommended Posts

BlackPearl aз като я почнах играта бях свикнал на Колин Макрей 2,и направо бях постоянно в гората и оградите,почва се с JWRC и дори да е нагласена като моята на полу-автоматични скорости,препоръчвам да ги връщате сами от време на време иначе няма каране!

 

Моето ново време с Клио Р3 на България първата отсечка е 03:35:20!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 93
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRO

    30

  • BlackPearl

    24

  • Нептун

    12

  • drift

    11

Най-много писали в темата

Нови времена и от мен. Туй Рено не върви бе как караш с него :D

post-6048-138453257042_thumb.jpg

 

Добавям и време за втори етап, засега само с фабийката:

post-6048-138453257093_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дадох 3:46:12 със Ситроен C3 - R2 на Батак 2

Славовица 2- 3:36:275 със Ситроен R2- без нито една грешка. Сложих им 13секунди на преследвачите на най-хард!

 

(играя на кариера)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първата част тези етапи не кара ли бре? Някъде видя ли ни в тълпата фенове, може да са ни копирали и нас в играта smile091

Останалите ще караме ли още или се отказахте smile001 Ако искате да караме 1 етап по 1 седмица и да пишем резултати. Правим една таблица и смятаме за всеки етап времената и се класираме. :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, дай довечера да спретнем един двубой.

 

Казваш кой етап да караме на Атак и я мятаме.

(ама ми кажи и после как да си пусна времената тук, че как беше то...с print screen ли? После)

 

Казваш довечера кой етап и с коя кола и да се метнем.

 

П.С- сега карам с Хондата (на кариера-level3 съм вече) - много добре се държи- рутя ги наред в Япония, Уелс,България(забравих си там времето) и Испания с по 7-8 секунди.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш грижи smile001 . Скрийншотовете ги правя в режим Windowed, иначе не ставаха при мен. От графичните опции има една отметка до избор на резолюция, избираш я, може и да свалиш на 800х600. Като стартираш играта тя е в прозорче. Отиваш на статистиките, избираш ралито и етапа, натискаш Printscreen, отваряш един пейнт или някаква графична програма даваш paste и после може да кропнеш малко снимката да се вижда само таблицата с резултати, save as jpeg и закачаш тук.

Има програмки за скрийншоти, сигурно ще могат и в цял екран да снимат, но не ми се занимава да инсталирам. ](*,)

Давай да се пускаме с Фабията S2000 на Рали България S1(Batak Lake 1) и S2(Sestrimo 1) smile117 . Другите да не се ослушват ами и те да дават времена, тез които съм ги постигнал сигурно са доста зле. :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей , Емо.....

 

Направо... така се ядосах.

 

3:21:196- не можах да подобря времето, обаче после видях, че си карал със СИТРОЕНА!

 

Фабия С2000- най-добро време от 5 карания: 3:21:96

 

021121417.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си й спрял тока на таз фабия бре! С автоматични скорости ли караш, някакви асистънс ползаваш ли, клавиатура или волан? Довечера се мятам и аз да подобрявам, става интересно :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, НИКАКЪВ Асистанс. С полуавтоматични съм, понеже цъкам на лаптопа и ми е неудобно- волан нямам.

 

Наместил съм:

Газ- А

Спирачка-Z

Ръчна-S

 

Стрелки ляво и дясно- а нагоре и долу- скорост горе и скорост долу.

Половината време карам със стрелките, а на правите и тн, оставам компа да сменя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3:20:49 с 2 ГОЛЕМИ грешки.Според мен, мога да бия рекорда на пистата със С2000!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то верно, че си се подвел по времето на ситроена, старото ми време с фабията беше като разучавах пистата smile001

post-6048-138453257257_thumb.jpg

Ти гониш smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ме мяташ на черешата, но след малко като се прибера, ЩЕ ТЕ НАКАЖА! smile004

 

P.S- Седнах, смених колата, смених НАСТРОЙКИТЕ и от 1ви опит, виж какво се получи?

 

Кой гони сега?

 

021125892.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко речииииииииииии?

 

021126329.jpg

 

P.S: Ей, захапахме се здраво! Някой друг РАЦЕР няма ли да се присъедини!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, на моста се нацепих в гумите ама пак стана нещо smile049

post-6048-13845325728_thumb.jpg

Аз ще се предавам вече за днес, че утре ще ходим на мини събор, ти ще идваш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали не си мислиш, че ще те оставя да триумфираш???

 

Пуснах си Nino- Theos и Теодора/ Dj Jerry- Моят номер .... и под ритмите на........

 

Малка черна рокля на голо и горещо тяло отдолу...................

 

021159838.jpg

 

И този път вземи като пускаш графики да изкараш и колата на заден план :) , да се вижда, че така само като си изкарал земното кълбо , аз на пейнта мога да ти дам време и 2:00:00!

 

Дай сериозно да цъкаме, че нещо взе да ме съмнява.

 

Карах пистата снощи поне 50 пъти(до 2:30), е трябва да се мине абсолютно перфектно за да излезе такова време:

Ще ти кажа и отделни сектори ако трябва: на 1ви 29:58 / 1:05:79 / 1:57:26 / 2:27:29 и финала 3:10:91!

Пробвах какви ли не настройки, минавах 5-6 пъти на отделни невралгични завой (връщах се) само и само да видя как, с каква скорост, траектория и как да отсека завоя......

Карах на макс без нито една грешка.... Не мисля, че може да се постигне по-добро РЕАЛНО време с тази кола от 3:10:00- 3:10:50 - според мен е невъзможно да се падне по-долу (не с пейнт)!

Снощи ругах,блъсках, замалко лаптопа да го отнесе.

Ако и сега ме биеш- те признавам!

Не карам с никакви асистенти!

 

Повече Батак няма да карам, много се изнервих снощи :) (я на гумите ще сбъркам), я на сечен 90, я после където е сечен за 4та контрола и сградите на последно място..........

 

Ако кажеш- мятаме Сестримо! За Батак вече нерви нямам! (страх ме е, че ще остана без лаптоп) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз 3:10 не съм правил още. Без грешки сигурно може да се направи. За пейнта не те разбрах?! Ще пробвам довечера да покарам. Лошото е, че след 7-8 опита ми се замазва всичко пред погледа и не мога повече. Очите ми вече не са това което бяха smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, сигурно е възможно.... Аз обаче след като мина 3та контрола и като се движа перфектно и почва да ми тупти отвътре.... да не би да сбъркам :)

Ако знаеш колко пъти съм с добро време и последните завои (S-ката на сградите) как се бутурясвам , направо откачам.

 

За пейнта: Снощи много се ядосах. Емо как я кара таз кола бе.... и тн- след 25/30 карания- 1:13:10 /1:14 и нещо, ама не ги записвам.. Викам си Емо е факир.

 

Че се бях чул с Валдес през деня, нали си администратор системен . Че вече обзет от ярост и параноя :) , помислих си, че може би си направил в пейнта временце и да си го пуснал. Щото гледам при теб времената има само земното кълбо отзад, а при мен колата, но ти сигурно от друго меню ги вадиш!

 

 

Аз Батак повече няма да карам- много се ядосах !

Снощи аз направо като заварчик бях.... взех да недоскивам завоите!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E аз никога не бих направил подобно нещо. Това, което променям са настройките на автомобила, но и да ти ги кажа, стила ти на каране може да е по-различен и да не ти паснат. Общо взето са за асфалт, максимално екстремни smile117 Ще пробвам да сляза и аз на 3:10, имам едно резервно у нас на 3:11, ама ти вече си го подобрил, така че не се брои. Статистиките ги вадя от началното меню още и там все дава кълбото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мръсник :) Имал си 3:11....

Аз снощи толкова се мъчех- 3:12 да направя. Все ниска 3:13ка. Направо по едно време се молех да падна и с 1 стотна да е под тебе :).

 

Обаче настройките са голяма работа. Аз първо карах с Норвежката Фабия със Сток настройки: бре, не мога да сляза под 3:20, много зле. После взех тази бялата, пипнах и настройките- удри 3:17, 3:15. После като подобри , аз пак барнах настройките : 3:14. Снощи вече почти на макс ги дадох, може още малко, но .......

 

Не те знам обратните 2та как ги минаваш? Аз никога не ги минавам с ръчна.

2та завоя които се секат много остро 90* и онзи преди 4та контрола(ей, той ми е кошмар), не мога и не мода да го взема като хората, 2-3 пъти успях и веднага си пролича във времето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръчна не използвам за тази отсечка. Левия 90гр., където минаваш от макадам на асфалт, го сека на 3та предавка и минавам почти до дърветата отляво (не стигам до края и там да направя 90гр.). От там доста се печели smile001 3:11 го направих заедно с 3:12ката, но реших да пусна първо по-слабото. Общо взето колкото повече караш, толкова повече влизаш във филма и времената падат, но както ти казах просто физически не мога вече да издържам да карам дълго време :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, аз там минавам направо на боя растояние от дървото!

 

Сестримо е много як и сложен етап- много ми допада.... (не съм го карал още- говоря от минаванията с R2 и тн в моята кариера)!

 

P.S: Ама ние само 2мата май караме, няма друг ентусиаст?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега да не вземеш да строшиш лаптопа.

post-6048-138453258347_thumb.jpg

Вече се вижда и колата, но няма нужда да се влиза чак там да се видят резултатите.

На Сестрино ли минаваме, аз имам някакво време, предполагам ще го свалим пак с 10тина секунди. Другите май ги отказахме, или някой ни готви изненада \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.