Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

WRC 2010 - Играта


PRO

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 93
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRO

    30

  • BlackPearl

    24

  • Нептун

    12

  • drift

    11

Най-много писали в темата

А има ли желаещи да се пробват на новият симулатор FIA WRC World Rally Championship?

Аз си е дръпнах играта :) Но нещо немога да се свързвам да играя онлайн smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е в думите "дръпнах си играта"

 

иначе аз се сцепвам, особено сега с новия монитор ми е :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е в думите "дръпнах си играта"

 

иначе аз се сцепвам, особено сега с новия монитор ми е :smt004

Какво искаш да кажеш колега ? smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че трябва да си я закупиш, за да играеш online?

И аз това си помислих,но един приятел също си е изтегли,но няма проблеми със онлайна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е предполагам, че карате с фабията?! Може и това да се уточни. Има ли навити ми беше идеята, писах и в темата за Ф1, но там никой не прояви интерес. Ако се съберем 2-3 направо пускаме тема и пишем там smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още съм на половината на 2рото ниво,имам много докъто купя фабията :( по-късно като вляза във играта ще видя времената ми от няколко писти и ще напиша времената smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабията си я имаш отворена да си караш с нея,аз лично най много си цъкам шампионатчета на JWRC,ма се на последното рали се прецакам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабията си я имаш отворена да си караш с нея,аз лично най много си цъкам шампионатчета на JWRC,ма се на последното рали се прецакам!

Ами играя на някакъв шампионат,отначало ме пуска да избера между ситроен и форд,аз избрах форд купих го.И сега си играя трупам няккави пари според зависи на кое място финиширвам и постепено ми отваря нови писти и коли;] smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навит съм!!Ако иска някой да отдели една тема специяално или да си драскаме тук!

 

Колега ти си пуснал Кариера!!Има и отделно да си пуснеш шампионат с официялният календар за WRC JWRC SWRC PWRC!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде народе сезона се откри!

Ето времената ми от Рали България Първи етап. Карах с Шкода(SWRC) и Ситроен(WRC)

post-6048-138453256537_thumb.jpg

Game Options ми е на следните настройки. Карам с клавиатура, защото волана ми не се разпознава правилно ](*,)

post-6048-138453256812_thumb.jpg

Утре сигурно ще пробвам втори етап.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам как да кача снимки за това : Батак Лейк - Рали България : Рено Клио Р3 JWRC - 03.38.40

 

Рали Турция ,Дениз 1- Клио Р3 JWRC 03.34.15

 

Нямам други рекорди,а и в момента наблягам на JWRC.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, аз да питам,понеже съм....

 

Още като я инстална играта и ми дава сложност: Дадох- най-трудното....

 

Ама сега е много сложно? (не че има значение във времето)

 

Че да питам, вие на какви сложности играете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

download/file.php?id=24806

 

 

Аз карам подобно на колегата,но с по-леки щети и малко по-слаби опоненти,с клавиатура карам и аз.Препоръчвам да пробвате онборд камерата просто страхотно се привиква към нея!!И в началото JWRC,че по лесно се свиква или GROUP B да се поизмъчите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, аз да питам,понеже съм....

 

Още като я инстална играта и ми дава сложност: Дадох- най-трудното....

 

Ама сега е много сложно? (не че има значение във времето)

 

Че да питам, вие на какви сложности играете.

Аз винаги си настройвам игрите на най-трудното smile092

Абе тази фабия много поднася,никаква стабилност няма ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, хайде сега трудно било. Това не ми е рекорд, а след 5 минавания по трасето. За първи път се пуснах на Рали България, но реших, че е добре да започнем с него.

Ще подобряваме ли Етап 1 или да минаваме към втори? Снимките ги правех докато играта е в Windowed mode, иначе не ставаха. Тези рекорди се записват в менюто със статистиките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за първа игра (пъври допир с тази играта)ми е трудно с най-хард настройки на опоненти и тип игра, Емо.

Карам и завърших на 6 секунди след 1я, а останах 12 :) ... фанах от 3те ..... :smt0344

 

И то с Рката (снощи). Още не съм се придвижил напред, да ви разпундя времената! Довечера я мятам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.