Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов член но стар фен


rosso666

Recommended Posts

Здравейте колеги може да се каже че цялата фамилия сме фенове на шкода(поне мъжете де ;) )

Имали сме шкода 100 ;120л и форман

Като 120 и формана са купувани чисто нови.

Сега остана само формана а и не го караме на 25000км е а е 1993г.

Седи в един гараж и се пали отвреме на време.

Имам обаче един проблем -не пуска перката,когато разгледах видях че има един датчик на радиатора в който влизат две жици едната отива към перката а другата май към ... алтернатора или към някакво захранване

Като ги дам тези две жички на късо перката включва и работи постоянно та дали може проблема да е в този датчик и колко ли може да струва

Поздрави smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега остана само формана а и не го караме на 25000км е а е 1993г.

Седи в един гараж и се пали отвреме на време.

Все си мислех, че моя Фаворит, който също е 1993 но е на 57000 км. не е каран, но имало и по-добри от мен ;)

 

 

Като ги дам тези две жички на късо перката включва и работи постоянно та дали може проблема да е в този датчик

След като накъсо включва, няма какво друго да е, освен датчик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колко ли ще струва ????

Ами да колата се караше много малко от баща ми ,защотото когато я купихме имахме и 120л.Пазеше я за мене може би.Ама времената се промениха колата морално остаря аз карам сега едно служебно 406.

Да те питам колега как са с гниенето тези коли??? ако почне да се кара дали да напръскам колата отдолу с нещо защитно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си пластмасови кори , запуши дупките на праговете и напълни с горяло масло за седмица - две и карай - колата има достатъчно добро фарично покритие докато не се остърже пода ... може да хвърлиш и по един парцал напоен с масло във вратите .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен има малко изгнило, предимно под уплътнението на стъклото на петата врата. Май това си е нормално за тези коли. Иначе видимо е супер. Не ми се мисли ако беше "Самара" ... :mrgreen: Отдолу има фабрично покритие и не е мръднала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

Колеги реших да пускам шкодата в движение. s_flag

Та да

питам да ми препоръчате магазини за части ако ми трябва нещо.

И дали има сайтове с цени за части?

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред последната пряка на бул.Васил Левски като се спускаш посока кръговото на Сточна гара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мноооого е прашна ;) все пак се е трупал прах 5 години .Даже и гумите са оригиналните -Барум.

хахахаххахахаха

Ако може някой да ми каже как стоят нешата със смяната на номерата защото са черните още ?

А и талона е от старите и е на името на баща ми как.трябва ли да си искарвам някакви допълнителни документи и колата трябва ли да я карам в КАТ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колеги ще черпя вчера смених номерата на фомана s_flag \:D/ smile159 сега остава да си намеря газова уредба на добра цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.