Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

смяна предни калници фелиция 96г.


plamendor

Recommended Posts

Може би трябва да си сменя предните калници на фелицията, че там където са закрепващите болтове отгоре виждам как ръждата почва да избива. Та попитах сервиза на шкода в софия, че имат банер "нови части за стари модели шкода" и по-конкретно за обявените от тях предни калници на цена 25лв с ддс. И те отговориха, че калниците били за шкода фелиция до 95 год., след тази година формата на калника била друга и отворите за болтовете се разминавали. Възможно ли е това? Някой сблъсквал ли се е с подобен казус?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при моята кола е избила ръжда там.Интересното е ,че е само на едно място.Това да не те плаши,стига да не е много гнило,че да ти падне калника в движение :oops: А относно калниците - първите фелиции излизат 1994г. и според мен е напълно възможно да са използвани някакви модификации на калници на фаворит :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калниците са до 1998 и след 1998г.

И къде е разликата???????? Че аз имах 2 такива кошници едната 97 а другата 99 и разлика така и не видях за 4 години!!! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калниците са до 1998 и след 1998г.

И къде е разликата???????? Че аз имах 2 такива кошници едната 97 а другата 99 и разлика така и не видях за 4 години!!! smile048

Разликата не се вижда отвън, разликата е отвътре, на калника до 1998г. има една ламарина която след 1998 липсва. Може да се сложи калник преди 1998 на кола след 1998г. но трябва леко преправяне.!!!!!! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тогава да купя, че 25лв са нищо в сравнение със 180лв за оригинален калник. Пък каквото стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В БУлдим намерих калници по 49лв парчето, тия от шкода сервиз какви сто и кусур лева ми искаха, не можах да разбера. Благодаря на колегата с Л.С-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.