Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

термостат Vernet


BOTZKO6

Recommended Posts

видях че има тема за темостат тук, но сега реших да пусна нова специялно за Вернет. От доста време си карах с не много читав термостат , но от скоро взе много да ми се качва температурата, та реших че е време да го сменя. Този който го свалиха на корпуса му има емблема на Шкода , вътрешноста се държи на корпуса за едни уши с някаква скоба. Този който ми сложиха сложиха няма емблема на Шкода, няма ги и въпросните уши и скоба на които да се държи самия термостат.Самия термостат е с някакво уплатнение, просто го поставиха в самия корпус, а него го монтираха направо с болтовете. Иначе корпусите отвън са едни и същи на 100%. Изказванията на "ма'сторите" бяха че сега можело вече да слагам какъв да е термостат вече. :-k :-k :-k . Индикациите по кутията на темостата който ми сложиха е TH6859.88J ; colorstat Lot 10C. Дайте мнение за марката и качеството.

 

p.s. ...И понеже съм си карък, в сервиза смених лятните със зимни гуми , гумаджията яно не е поставил единия тас добре и ми е изпадал по пътя.Убеден съм че си тръгнах с 4 бр. тасове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така или иначе вече си го монтирал ще разбереш дали е качествен или не, просто си гледай по често уреда на температурата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така или иначе вече си го монтирал ще разбереш дали е качествен или не, просто си гледай по често уреда на температурата ;)

че това е верно верно си е ама все пак :roll: а тасовете някой знае ли колко пари са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми предстои смяна на гуми,та и аз се интересувам от цената на комплекта оригинални тасове :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе оставете ги тези мошенници и кожодери ЕУРАТЕК :evil: По магазините за части нямат ли такива тасове?Примерно ''БУЛДИМ"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.