Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

въпрос за имобилайзера


sii

Recommended Posts

Тази вечер жената ми вика колата се счупи. Как се счупи питам аз? Ами свети една лампа дето до сега никога не е светила. Отивам аз давам на контакт и тя показва лампата за имобилайзера след 5 секунди угасва, колата пали без никакъв проблем. Викам и това така трябва да бъде, всичко е ОК. Взех резервния ключ, викам си да не би нещо батерията на ключа да е свършила и с резервния ключ по същия начин, отивам на 10-20м.колата се отключва и заключва без проблем, щото ако батерията е слаба, разстоянието е от значение. После помислих, помислих и логиката ме довежда, че точно така трябва да е, светва инициализира имобилайзера, и ако всичко е точно угасва, обаче като не си спомням как е било напъвам се визуално да се сетя как е, и немога. И сега съвеста ме гризе, дали всичко е нормално, нали знаете на човек като му влезне муха в главата може да се побърка. Та да попитам, за да мога да спа спокойно тази вечер така ли трябва да е даваш контакт лампата светва за 5 секунди и после угасва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.