Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Полиране на предно стъкло


Robert

Recommended Posts

Интересува ме с тази технолотия мотаг ли да се заличат следи на предно стъкло, направени от чистачки? Така е купена колата и тези следи на стъклото доста ме дразнят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не мога да ти помогна за проблема, но си премести темата в правилния раздел, за да не се намесят биг босовете на форума. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не мога да ти помогна за проблема, но си премести темата в правилния раздел, за да не се намесят биг босовете на форума. smile159

 

Той не може smile049

 

По темата: до сега не съм чувал за такова полиране. За лепене да, но то е друго :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи колко е. Мини на 2000 водна и ще разбереш.

ванка, стъкло на 2000 водна......мислиш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи колко е. Мини на 2000 водна и ще разбереш.

ванка, стъкло на 2000 водна......мислиш ли?

 

да и после 2500. на ерката бях насрал стъклата и сега са на 6, като изключа майсторите от средна европа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.