Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хидравлика на 120


godji3

Recommended Posts

Представете си колко стилно ще бъде ако някой сложи хидравлика на Skoda 120 и се получи нещо като съдаржанието в това видео http://vbox7.com/play:07181442

 

 

Някои знае ли горе доло колко лева са е една такава система (само предните 2 амортисиора)

 

pow: Представете си колко подредено ще бъде, ако тази тема беше в раздела за 120

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • godji3

    16

  • bocko

    12

  • joro-120L

    7

  • pesho91

    5

Най-много писали в темата

Не вярвам да е неизпълнимо, особено предвид склонността на предницата към люлеене :lol:

http://vbox7.com/play:14a66ec3 smile035 smile035 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста пари ще се изръсиш.Мисля че ще трябва да смениш цялото предно окачване.А пък цялата система сигурно ще струва колкото 10 Шкоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сега уча в Henry Ford и ще ми трябват пари само за частите но ако са повече от 1000 маххххх 1500 ще се откажа от идеята

 

 

[добро видо :P]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 и преди да си казал нещо от рода на

 

докато изкараш книжка ще си смениш мисленето 1000 пъти ще ти кажа че от доста време харесвам този модел :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Спокойно бе аз съм на 16.

Как се казваш и от къде си.

Ние тука в форума май станахме много лапештаци :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Георги от софия

 

преди малко четох една товя тема (кадето си карал по някакъв черен път и си ударил нещо) каде го намери тоя път и нямаше ли накои да ти казва как да караш :D то попринцип и аз карам по горе доло такива пътища ама са поне на места с хубав асфалт и може да се вдигне 60-80 :D

 

 

а ти от каде си и как се казваш :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Варна съм Васил се казвам.

Ем тя Шкодата бракувана и е на село и на село няма асфалт много :(

Сега съм се навил да я стягам здраво и да я регистрирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а попринцип тя си е твоя зимаш си клучовете и си я караш викаш гажето .. :D:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем тя си стоеше пред портата 1-2 години и чичо ми понеже е негова беше извикал да я взимат за желязо аз като се развиках какво желязо какви 5 лв. дай ми ключовете и той каза ето ти я твоя е \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ти си покриваш сичките разходи за части за бензин и тн .. (ако искаш си кажи скайпа да си пишем по бързо)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чукай на дърво да не те чуе дявола за бензина :lol:

Добре,че чичо ми го купува защото моята Шкодата го пие като невидяла :oops:

Добре , че изчистих карбуратора сега по нормално се налива откачалката :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко харчи ако е повече от 10 кажи да си копувам с газова :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми то зависи как я караш.

мойта сега харчи 1 л. и нещо на 10 км. при нормално каране без ръчни,много газ и т.н

В началото беше гааааааааааз до ламарината после дядо защо харчи толкова дядо ( еми тежък ти е крака) :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не карам в обороти гледам да не мъча двигателя но попринцип има ли каде да и се сложи газова щото знам че мястото в багажника не е мн голямо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм виждал в каросерията на пикап и на покрива на някои коли :D но попринцип често ли се чупи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,момчета,какви са тия разходи на бензин дето давате smile009 Че аз с първата ми шкода - 105Л'1978 извънградско съм постигал 4.3л/100км бензин 95.Това ми е рекорда за най-нисък разход до сега,само ще кажа,че този разход съм постигнал при специален режим на движение,включващ единствена и неповторима техника за управление на автомобила,разбира се,без да се гаси мотора,на равен път без да вдигам платна за попътен вятър.И разхода беше в рамките на 4.3-4.8л/100км smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майстор си разхора си зависи от доста работи защото отворени прозорци го дигат с 15% ... а пък и ако я караш в обороти скаша още повече

 

 

мен много ме кефи на равен път да пусна колата да си кара сама без да давам гас само гледаш пътя и тя си кара на 1.2 оборота или там някаде приятно е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lent - Ееееееее всяка Шкода с изненадите си :D и все пак ти си професионален шофьор знаеш ги магиите на доброто и пестеливо шофиране. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От опит съм се убедил,че най-ниския разход на чешкия мотор(независимо дали ще е 1046,1174 или 1289 кубика) е при 1800-2000об/мин.Това ще рече 50-55км/ч на 4-та скоростна предавка за задномоторните с 4 скорости,или 60-65км/ч са тези с 5 скорости ,65-70км/ч за Рапид и 70км/ч за Фав/Фор/Фел1.3 При тези обороти двигателя вече разполага с достатъчен въртящ момент за да поддържа скоростта на най-високата предавка с минимално отворен дросел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 литрова пура влиза от ляво на акумолатора, с 30 литрова малко трудно се вади акумолатора и трябва да се повдигне с 4 пръста на височина но пак става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.