Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ОТСТЪПКА ЗА СМЯНА ГУМИ -50%


masterOne

Recommended Posts

Аз съм поредният доволен клиент! Младежите си разбират от работата и правя чудеса. Изправиха ми перфектно джантата, Балгодаря !

 

Преди :024214816.jpg?r=0

 

Сега :024249425.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 264
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    64

  • lubomirov1985

    17

  • beer_champion

    12

  • PRR

    11

Най-много писали в темата

Аз съм поредният доволен клиент! Младежите си разбират от работата и правя чудеса. Изправиха ми перфектно джантата, Балгодаря !

 

 

 

.....моля, и пак заповядай! Разбрах, че и бира си им оставил. Лошо ще се научат така :lol:

 

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Голееееми благодарности към Младен и всички в този сервиз!

Помогнаха ми експресно да изляза от тъпата ситуация в която се вкарах след срещата на задна лява гума със счупен ключ 17, два месеца преди смяна със зимните гуми! ](*,)

 

Обещавам да почерпя както му е ред! smile027

 

 

p.s. Според скромното ми мнение темата отдавна е за " бял списък" :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Младене,

 

твоите момчета освен супер професионално, работят и много бързо... в последния работен час, на последния работен ден миналата седмица отидох и... свършихме работа за 10 минути

smile126

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да се запиша в отбора на доволните клиенти. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Мога да помогна с препоръки и хвалби на тези прекрасни, работливи, отзивчиви и точни млади хора!

Да знаете че ви "разнасям" на всякъде. Пожелавам ви все по-добри клиенти. Доволен съм още от първия път в който влязох и смятам да продължавам да влизам само при вас.

Благодаря. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е и аз да се запиша към доволните клиенти, ма то няма как да не съм доволен де. Всичко е на ниво при Младен и момчетата в сервиза :) Благодаря за новите гуменетки и монтажа им. smile152 Препоръките текат вече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес при първия сняг посетих сервиза за гуми. Обух Венто-то, че за него имам зимни гуми. Надявам се скоро да отида и с Шкодата. Най-приятната изненада беше, че един от хората, които работят там е мой приятел и съученик, който не бях виждал от доста време.

 

Иначе в сервиза всичко е на висота. Най съвременни машини, весели хора, добро и бързо обслужване, приятна обстановка.

 

Желая ви здраве и късмет и още повече клиенти и бъдете все така отзивчиви и приятелски настроени към всички. Малко са местата с такова обслужване. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж да благодаря на Маджо за подсигурените гуметки за BMW-то :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се присъединя и аз към благодарните на Младен. Вчера най-отговорно, професионално и безкомпромисно помогна на сестра ми и тя вече е подготвена за зимния сезон със нови зимни ботушки ;).

Благодаря Младене smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един от групата на доволните. Днес сложих на джанти новите зимни гуми при Младен. Благодарности за супер обслужването, за това, че ми намери желаните гуми и, не на последно място, за возенето на бегачката. :smt004 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да благодаря на masterone за перфектната работа и доброто обслужване smile027

Останах приятно изненадан от отношението и начина на работа на пичовете, истински професионалисти! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера обух и Октито. Отново останах много доволен. Този път операцията мина много скоростно (не че миналия път се забавих). Такова нещо не бях виждал. Четирима човека да ти обслужват колата едновременно без да си пречат. :) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволен \:D/

Веднага нападнаха Миланка и я обуха с зимни чепици =D>

Жалко че не можах, лично да се запозная със собственика smile027

Но ще идвам пак [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четири гуми в гаража ми стоят

чакат първия сняг на Витоша да ме качат

Мисля си: Ха? Как ли стана това?

Аааа!!! Да!!! На Младен трябва да БЛАГОДАРЯ

 

(бяха толкова бързи,че неможах да си изпуша цигарата) smile126

 

п.п. жалко, че неможахме да сръбнеме по кафенце ама си имаха работа момчетата

Благодарско s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега се връщам от там, сложих зимни гуми. Е нема такъв сервиз. ) Бързи точни, работят перфектно, и някакви смешни пари ми поискаха за работата. И НЯМАМ криви джанти, а не като в Диана още с влизането в сервиза три са криви.

 

Излишно е да казвам, но само в този сервиз ще ходя вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да... и аз започнах да се съмнявам за "здравейте, имате крива джанта" и спрях да ги правя...

след като 2 поредни сезона всеки път ми казваха че имам крива джанта, реших да сменя сервиза, и добре направих!

при Младен не само, че всичко беше перфектно направено но, изненада, нямах крива джанта! :smt017

явно синдрома "здравейте, имате крива джанта" е добре известен на гумаджиите и добре се използва :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой клиент има крива джанта, задължително му показваме нагледно колко е крива /за да не си мисли, че го будалкаме /а той решава дали ще се изправя или не! Това е много важно, защото после ако му тресе колата или гумата се износи на вълни, ще си знае че е от крива джанта а не от лош баланс!

Всяко малко колебание на гумата или джантата се усеща повече при нископрофилните гуми, докато при високите гуми по-трудно се усеща биене от крива джанта.

 

 

поздрави smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Младен&Ко! =D>

Днес ми смениха летните гуми (, които вече не бяха "гуми"). С новите гуми удоволствието е пълно. \:D/

Екипът на сервиза беше на познатото високо ниво - както винаги!

Там се засякохме и се запознахме с бирения шампион, който показа новата си придобивка - да му е ЧЕСТИТА! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, след неуспешния опит с Thunderbolt сами да сложим новите гуми на колата, заради това, че в ЕТ бяха завили зверски болтовете, при Младен го направиха за минути. Няма такова обслужване просто - страхотни са! smile126

 

Младене, новите зимни гуми на първо каране са су-у-у-у--у-упер тихи. Подозирам, че и зимата ще копаят здраво в снега. Още веднъж, благодарности, че ми ги намери! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.