Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Tърся серв. книжка О2 4х4 1.9 TDI


Tim

Recommended Posts

Имам, но е на немски, аз съм англоползващ. Та, ако някой колега има и е склонен да се раздели с нея за половин час пред ксерокс - черпенето е от мен. Миналата седмица тръгвам на дълъг път, светна ми лампа - викам е*аси кво стана. Дъжд, порой по пътя, софия - търговище - враца- софия, лампата свети, аз се нервирам, вътре сме 4 човека рода', колата върви без проблем / а на всичкото отгоре точно преди тръгване налях добавка за цетаново число - викам да поизчисти малко преди зимата/ и хоп - някаква жълта лампа веднага светна. Не смея да вдигна високи обороти, карал съм на тръни, прибирам се, веднага отивам на комп.... smile175 "Ееее- изгорял ти е задния десен стоп, кво се нервиш толкова"

Излезе ми през носа, е*аси :smt0344

Колата е Октавия 2, 2007 год. , 1.9 TDI 4х4 105 коня, BLS двигател

Благодаря предварително ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

respect =D> smile126 smile126

 

на два пъти съм сядал зад гугъла поне по час да ги търся,ако не и повече, даже се регситрирах в някакъв сайт и - нъцки. уважение към тебе че си успял там където аз не можах smile126

 

@ Иване, ще ти се обадя, само да ме пусне малко въртележка, благодаря предварително smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.