Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светна индикатора за подгревателните свещи по време на ход


Борислав

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Светна ми индикатора за подгревателните свещи на таблото при работещт двигател > мотора е 1,9 ТДИ. Какво означава това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма е вероятността, да ти е заминал включвателя на стоп светлините, което си е хроничен проблем. Виж дали светят стоповете отзад. Сменя се елементарно, а самата машинка е 30 лв. в ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съзаление не е от прекъсвача, стоповете светят, а индикатора продължава да мига...може ли да не е наред а да има стопове,щтото скоро го сменях затова питам, и е в гаранция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, четох какво значи, ама не помня... ](*,)

 

Открих - вода в горивния филтър или дефектна стопмашинка на педала на спирачката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може някои кабел да е изгорял или нещо такова защотото на баща ми колата също индикатора за подгряване на свещите не спира да свети но като запали и изгасва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

godji3, то така и трябва. При палене да светне и когато заработи двигателя да угасне.

 

Не, Иво, всъщност не трябва :mrgreen:. Даваш на контакт, светва лампата, чакаш да изгасне и тогава палиш smile049.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята служ. Фабия ми светна лампата когато ми изгоряха и двата стопа. Изненадах се колко хитро са го направили. Може в случая на колегата да е подгревна свещ или други светлини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.