Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Няколко въпроса за Фабия Комби 1.4. 16кл.-2001г


niko_fen

Recommended Posts

Здравейте,да се похваля и аз колеги.От два дена съм собственик на Фабийка 2001г внос от Италия на 130 000 км .Имам няколко въпроса за тази колица1

1.Копчето което управлява подгряване и ел. стъклата това което се врътка е счупено,от къде да го търся и имам ли шанс да го намеря или пак по обичайния начин -автоморги.

2.Не ми работи осветлението вътре в купето,нито отпред ,нито отзад.Захванах се с бушоните,но ударих на камък всички са в ред.Интересувеа ме кой номер е на осветлението и ако някой ми насочи от къде да си дръпна инструкция на шкодичката ,ще съм много благодарен.

 

П.С. Иначе форумчето е на 6+

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инструкция - най-доброто, което ще ти върши работа за почти всички ремонти е ElsaWin. Има я в руските торенти.

А за осветлението не знам какво да те посъветвам. Често се развалят микроключетата на бравите. Лампата светва ли, когато бутнеш ключа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, добре дошъл на първо място и второ, погледни тази тема.

 

1ва страница последен пост! Там пише най- подробно за бушоните.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема с осветлението е решен,оказа се бушончето.Остава по-сериозния копчето за реглаж на ел огледала.Много гарно е счупено и му мисля как да го преправя или направо ново,ама с тия цени.. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.