Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Доброволчески програми в Европа - някой да помогне?


joeless

Recommended Posts

Имам намерението да замина на доброволческа програма в ЕС, приоритетите ми са Германия, Холандия, Белгия...

Интересува ме някой от вас занимава ли се с подобни проекти, или дали има контакти в изпращащи, посрещащи организации ... Трябва ми инфо и съпорт за да замина по-бързичко.. Също ми върши работа информация за отворени позиции в някои от трите страни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, въпроса е ОТ или КЪМ :smt032

Иначе сериозно ... бягал съм 3 пъти и все съм се връщал по различни причини ... и този път ще се върна... някога... и за всички които си мислят нещо - не, не го правя за пари, работа или нещо такова. Правя го заради себе си, и заради другите. Имам нужда от много драстична промяна в живота си, и това е един добър начин да помогна на себе си и на другите, при които евентуално ще замина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.