Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с теглене от банкомат


johnnie213

Recommended Posts

Днес пробвах от няколко банкомата да си изтегля парички с две различни дебитни карти, издадени от две различни банки, но всеки път ми даваше съобщение "Връзката е прекъсната" или "Временно транзакцията не може да бъде изпълнена", същото се случва и при проверка на състоянието на сметката. Имам чувството, че е станал някакъв тежък срив в системата Борика, но до момента не открих никаква информация по случая. Единствено охранителят на един от банковите клонове ми обясни, че е имало проблем със системата и така щяло да бъде днес и утре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да - обадих се в едната банка и ми казаха, че е имало 45 минутен комуникационен проблем при техния оператор - те не ползват Борика. Странното е, че другата банка ползва Борика. може би ползват един и същ интернет доставчик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам БТК, а днеска 08.10.2010 им затлачи ман-а в софия от 14:00 до 14:30 но принципно рядко се случва 1-2 пъти годишно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.