Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разглобяване на странично огледало Фаворит 135+Фото отчет ;)


skodilak

Recommended Posts

Здравейте,

 

Може ли някой да ми каже как се маха стъклото на страничното огледало? smile012

 

Счупиха ми го, явно в опит да го приберат, но е било клеясало и се е счупило от вертикалната ос :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от вътрешната част на вратата махаш маншончето на лоста за регулировка и развиваш 1 винт,махаш пластмасовото капаче и от вътрешната страна имаш още 3 болта развиваш ги ,и пада външната част на огледалото :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега ама това вече го направих, но трябва да сваля стъклото(огледалната повърхност) за да стигна до счупената част.

 

Гледах снимки в рено форума ама явно франсетата са го направили по интелигентно там си има място където се бърка с отвертка и стъклото се маха.

 

Но как става магията при фаворит-а :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак с отверка , ама тука бъркаш където ти падне (най - удобно е да почне горе отвън ) ... в крайна сметка бъди готов да си купиш поне огледало , а аз на твое място бих потърсил цяло втора ръка , щот не всеки може да заварява тоя цам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, ще го мъча :-k .

 

Ако не стане поне ще знам, че съм се пробвал, а пък за всеки случай ще прегледам офертите из форума smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така.... мисията изпълнена почти перфектно smile152

Ето и фото отчет, ако има други луди като мен smile056 smile004

 

Първата и втора снимка онагледяват разглобената огледална повърхност- моя подход с широка шпатулата от късата страна на огледалото (тази която е външна) и максимално вкарана се оказа печеливш.

020949658.jpg

 

020949690.jpg

Следва моята крепежна конструкция с планка като разпробих ствола и му направих М4 резба и после нитачката

020949680.jpg

 

020949668.jpg

 

- не е най-изпипаното творение, но няма нерви за повече smile159

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.