Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светещ символ на таблото?


imperor

Recommended Posts

Здравейте отново!

Нямам сервизна книжка и не съм наясно с някои от символите, които светват на таблото. От едно известно време в оборотомера започна да свети волан с удивителна. Няма промяна в звука на двигателя и движението на автомобила, но явно имам или ще имам проблем... Може ли някой да ми обясни значението на появилия се символ, който по-рано гаснеше със стартиране на двигателя, а сега все по-често си остава да свети и по време на движение?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, но освен отворите за антифриза, за маслото, чистачките и спирачната течност, нищо друго не ми е ясно под капака... :-k Май намирисва на сервиз моя проблем, за съжаление... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казанчето се намира под акумулатора. Свали го и виж как е, но според мен проблема е по-дебел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това воланче не би ли трябвало да означава проблем в хидравликата на волана ? На жена ми и светна като се счупи ролката на ангренажния ремък, която върти и хидравличната помпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да гледах, никъде не видях въпросната хидравлична помпа. Климатик и динамо се виждат, ама помпа - не. Не се вижда и гърловина за доливане на хидравлична течност, което ме кара да мисля, че колегата iconoma с мнение, че въпросната джаджа е под акумулатора е прав. Самия акумулатор "Варта" си е със зелено око, колата пали от раз и до сега не съм имал проблеми. Не обичам да пипам нещо, което не разбирам... Утре ще ходя при спец, който е "шкодаджия" по думите на човека дал препоръка за него и веднага ще пиша какъв е бил проблема, ако има резултат от посещението ми. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хидравличната помпа ще я видиш ако си махнеш предна лява решетка на бронята -най лесно-но не е в нея проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.