Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предстасвяне на Шкода на есенния панаир в Пловдив


minimalizum

Recommended Posts

Просто малко непрофесионални снимки с GSM smile035

 

всички снимки: http://img825.imageshack.us/g/02102010106.jpg/

post-4895-138453254169_thumb.jpg

post-4895-138453254181_thumb.jpg

post-4895-138453254183_thumb.jpg

post-4895-138453254189_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да кажеш, че хубавото е грозно - не можеш - снимките и обектите на тях са невероятни, smile126 благодаря ви, колеги. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една снимка от моя архив, това е на миналогодишния есенен панаир - бат Бойко похвали Супърба!

post-5513-138453254202_thumb.jpg

Много от вас ще познаят и човека в профил. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rs са е с невероятно грозни джанти бях 5дни на панаира и се отвратих от колата кото цяло всичко е още по ефтивджос лаисната на прага беше отлепена ,дръшката на вратата хлопаше ,уплатнението на вратата беше захапано , тапицерията ти боде погледа с тез бели квадрати абе ужас ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено може да се поработи по интериора ама нали все пак е RS, трябва да е малко по спартанска. За джантите съм съгласен, все едно им ги е избирал слепец, нищо общо с автомобила. Също така е много висока но и това се оправя.

 

Вие сега искате перфектната кола. Какво ще подобрявате после smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, зелената фабийка отпред е направо... поклон! Прекрасна! Благодариме за снимките!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rs са е с невероятно грозни джанти бях 5дни на панаира и се отвратих от колата кото цяло всичко е още по ефтивджос лаисната на прага беше отлепена ,дръшката на вратата хлопаше ,уплатнението на вратата беше захапано , тапицерията ти боде погледа с тез бели квадрати абе ужас ....

 

А Супърба се оказа супер тясен от вътре и бях разочарован, отказвам се да си купувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лаисната на прага беше отлепена ,дръшката на вратата хлопаше ,уплатнението на вратата беше захапано , тапицерията ти боде погледа с тез бели квадрати абе ужас ....

Оставили са място за нас, да може да правим, правим...... :lol:

 

Много ме е яд че не стигнах тази година до панаира :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

Продължаване на темата от 2010 с 3 бързи снимки от днешния последен ден

 

Повечето коли ги бяха събрали вече и не ставаха за снимки освен този самолет s_flag

 

3880639K.jpg

post-4895-138453334629_thumb.jpg

post-4895-138453334643_thumb.jpg

post-4895-138453334652_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да знам, но на панаир не съм стъпвал от Татово време. Тогава беше интересно да видиш на живо неща, които ги няма в Бг.

Естествено, най- интересно ми беше в палатата на Чехословакия. 100L, 110LS, 110R само тогава можеха да се видят. Искахме от Чехите рекламни брошурки на Шкода и бяхме щастливи, като дадат нещо.

Баща ми си ги закачваше в гаража :D Тогава беше горд собственик на S 100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.