Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за подлакътник за Октавия 1 - тур


vrminev

Recommended Posts

Колеги някой от вас да си е купувал ето такъв подлакътник ( копие на оригинала) да сподели с мен дали са удобни, стабилни , качествени ?

http://www.bezplatno.net/listing-116142 ... olf_4.html

От доста време си мисля дали имам смисъл да вложа 100 лв това моля за съвет ако някои има наблудени за знам дали си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, по-добре си вземи оригинален от някоя морга. А и по-евтино ще ти излезе предполагам ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, по-добре си вземи оригинален от някоя морга. А и по-евтино ще ти излезе предполагам ;).

Ми в една морга смешниците ми искаха 100 за скасан мрасен одарпан одран подлакътник, за това се замислям за тези дето са копия на оригинала ама исках да видя дали някои е купувал такова да каже дали са читави ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eдин приятел си взема такъв подлакатник на голф 4, но не е доволен .Самата пласмаса е някаква гадна и скърца като се подпреш !Вариянта с моргата е по добър,намират се по 70-100лв. но си е оригинален

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eдин приятел си взема такъв подлакатник на голф 4, но не е доволен .Самата пласмаса е някаква гадна и скърца като се подпреш !Вариянта с моргата е по добър,намират се по 70-100лв. но си е оригинален

Мерси за инфото . А някои ще ми сподели ли дали оригиналния подлакътник е удобен и дали си заслужава ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото ми беше малко кофти, но се свиква и сега постянно е пуснат и определено е много удобно да шофираш така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали е удобен ли?-Свикнеш ли веднъж с подлакътник,после все едно да се опитваш да спиш без възглавница ;)

Преди години имах една омега и имах на нея подлакатник беше ми супер удобен като я продадох и се качих на пасат3 без подлакътник ми беше супер неудобен.

Колеги мерси за инфото с което ми помогнехте вече си монтирах подлакътника намерих си в една морга . Много е удобен вярно. 40 лв го купих ( оригинален и здрав от гофрата 4-ка) пребоядисах го ( 10 лв с хубава боя ) претапицирах го ( 4 лв ) и сега съм доволен. Някой ако реши да си монтира и тои подлакътник да знае че не е много лесно .Има разни дреболиики дето си отнемат време да ги направиш за до стане работата хубаво. :) Поздрави на всички \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ,подлакътника е чудна екстра , аз си взех такъв и съм ,много доволен

http://www.armrests-uk.com/

пласмасата е здрава , кожата е истинска ,и не скърца,а монтажа става за 10-15 мин .цената беше ,кам 100-120 лв -преди година. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ,подлакътника е чудна екстра , аз си взех такъв и съм ,много доволен

http://www.armrests-uk.com/

пласмасата е здрава , кожата е истинска ,и не скърца,а монтажа става за 10-15 мин .цената беше ,кам 100-120 лв -преди година. :)

 

Здравей! Как мога да се сдобия с такъв подлакътник? И дали цената ще е същата? Разбира се да става за Октавия Комби 2001г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми разрешава да го видя. Съжалявам...

 

наистина има проблем при проследяване на линка, но според мен проблемът не е изолиран, а при отваряне на линк към форума директно от тема, в нов прозорец (което според мен е за предпочитане, за да не се затвори по погрешка страницата на форума), явно системата не отчита, че кликането идва от логнат потребител и дава служебно съобщение, че не можеш да разглеждаш снимки, щот нямаш права. дано може да се оправи лесно и бързо, но ще трябва някой мод да пипне тук-там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разходете се до раздел Продава и отворете обявата на колегата lubomirov1985, тогава ще можете да видите и прикачените снимки. ;)

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разходете се до раздел Продава и отворете обявата на колегата lubomirov1985, тогава ще можете да видите и прикачените снимки. ;)

 

Поздрави.

това го направих и наистина работи, но си мислех,че е бъг на форума. щом обаче е нарочно, ще се разхождаме при нужда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми разрешава да го видя. Съжалявам...

 

наистина има проблем при проследяване на линка, но според мен проблемът не е изолиран, а при отваряне на линк към форума директно от тема, в нов прозорец (което според мен е за предпочитане, за да не се затвори по погрешка страницата на форума), явно системата не отчита, че кликането идва от логнат потребител и дава служебно съобщение, че не можеш да разглеждаш снимки, щот нямаш права. дано може да се оправи лесно и бързо, но ще трябва някой мод да пипне тук-там.

Решението е просто: ако новоотворената страница е с "www." в линка, го триете, ако пък няма "www.", го добавяте. smile049

Горенаписаното предполага, че в новата страница потребителят не е логнат, т.е. адресът не от същият тип, за който има активна сесия.

---

Между другото, за да няма често такива проблеми...

Желателно е всеки да влиза и да пуска линкове с "правилния" адрес на форума - http://www.skodaclub-bg.org/forum/...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желателно е всеки да влиза и да пуска линкове с "правилния" адрес на форума - http://www.skodaclub-bg.org/forum/...

 

Той форума прави линковете във формата, който Ники е копирал(без - www.skodaclub-bg.org/forum/) smile049. Поне при мен е така :-k.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той форумът не може да "прави" линкове, потребителите сами създават съдържанието на постовете си.

Има само два варианта на линкове, такива с изрични тагове , и автоматични такива без тагове.

И в двата случая адресът се въвежда от потребителя.

В случая, Любомиров е написал/копирал адрес без "www.", предполгам, защото самият той се логва по този начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
колега ,подлакътника е чудна екстра , аз си взех такъв и съм ,много доволен

http://www.armrests-uk.com/

пласмасата е здрава , кожата е истинска ,и не скърца,а монтажа става за 10-15 мин .цената беше ,кам 100-120 лв -преди година. :)

 

Здравей! Как мога да се сдобия с такъв подлакътник? И дали цената ще е същата? Разбира се да става за Октавия Комби 2001г.

на илиенци като влезнеш от входа ,който се намира при трамвайната спирка, от лявата страна има 3-4 магазина за аксесоари (яко боклуци) но в единя ги продават и са оригинални, защото имаше и някакви ментета на тия армстер ,дето бяха по евтини и за нищо нестават

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.