Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как се управлява газта на Octavia 1 vRS


TURBO p0wer

Recommended Posts

здравей, mRt - теб също не познавам, нито ти мен! това обаче не ми пречи да ти пиша, нали това е една от функциите на форума? поправи ме, ако греша! както неколкократно вече написах - това е мое лично мнение (а не заключение) и не ангажирам никого с него! опитах се да посоча (явно не много успешно), че малко или много автомобилът би следвало да е проекция на доходите ни. всеки е сам господар на кефа, респективно и на джоба си, ако ще и метан да й сложи колегата или соларни клетки, той ще си я кара... никъде не съм употребил думите "селяк" и "рацер" - не ми ги вмъквай в клавиатурата, моля те. не мисля, някой трябва да се чувства засегнат от "подобни изказвания и определения" - предполагам целта на темата е да се чуят повече мнения. нищо лично. :cheers:

аз точно това се опитах да кажа - колата която човек кара е горе долу функция на дохода му. 12-13 годишна - била тя и октавия рс означава, че доходът му е ограничен (в случая моя  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тси-газовото се слага и лаботи на газ само от 1500 оборота до 4500.През другото време е на бензин колата.А и в оборотите в които работи на газ,мисля,че пак прави такт -впръскване на бензин.Много им се затлачват дюзите на фси-тат иначе.Защото когато не работят нагарите са набиват много силно в тях,от компресията в цилиндъра.Не разбирам от газови,това ми е казвал колега приятел,който слага газови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има още две особености при газифицирането на двигатели с директно впръскване, заради които се налага да се използват и бензинови тактове.

Едната е помпата+рейката под високо налягане не е приемливо да работят без да се изразходва горивото изобщо.

Втората е прегряването на дюзите, ако през тях не преминава бензин, който да ги охлажда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.