Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

осветление на ключето, което заключва колата отвътре?


tihoslav

Recommended Posts

Здравейте колеги,

бих искал да попитам понеже от известно време забелязах, че като е тъмно и са пуснати фаровете, копчето със символ ключе което е на дръжката отвътре на вратата не свети- всичко останло покрай него си свети :) та понеже не съм се заглеждал друг път заводско ли е измислено да не свети или просто ми е изгоряла крушката му ? не че е голям проблем, но все пак да знам да го сменя ако е изгоряло :) мерси предварително

post-2586-138453253645_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай Митака (Skoda_Estelle) , той го сменя и знае как става....

 

Иначе тази пластмаса излиза като:

 

Натискаш я леко надолу и напред (към волана)

Има един вътрешен чоп (от към кората на вратата), който трябва леко на го натиснеш към външната част на вратата после за да извадиш тази пластмаса, че иначе така да дърпаш като палачор не е работа!

(Говоря от опит : махал съм ОБАЧЕ ЗАДНИТЕ такива, а Коко ми беше махал предната- мисля обаче, че нямат разлика)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Искрене за обясненията, ще попитам, демек си е изгоряла крушката- няма кво :)

 

Вероятно е така. Митачето сменя крушка (диодче ли) и знае как става и откъде и каква крушка да се вземе (за да свети като заводски)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това им е фабричен дефект на Фабиите!Аз по време на гаранцията сменях 2 пъти и сега третото пак започна да премигва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги изненадка-пускам вчера вечерта фаровете и въпросната лампичка си светна :lol: голямо нещо е тва шкодата,сама се оправя =D> :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същия проблем. В ЕТ ми обясниха, че трябва да се сменя "някакъв блок" и струвал около 60лв. Карам си без да свети... :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същия проблем. В ЕТ ми обясниха, че трябва да се сменя "някакъв блок" и струвал около 60лв. Карам си без да свети... :oops:

имам чувството, че там ако не си сложил бензин ще ти кажат да смениш бензинова помпа... :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.