Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рекламните надписи по колата ми...


micyri

Recommended Posts

Явно има ефект от рекламните надписи по колата ми!

post-3740-138453253492_thumb.jpg

защото вече започнаха да ме спират и по светофарите да ме питат къкъв е този шкода клуб и с какво се занимаваме.

Днес поредния колега,само че на две колела ме попита как се сваля антената на октавия 2 и след като разбрах че не се "бъзика" с мене,отбих и му обясних.Оказа се че има ок 2 и има проблем с антената и хващането на станции.След което прояви интерес към шкода обществото.И така Варненския клуб се увеличи с още един човек.Момчето не си кара много колата защото по-удобно му било с мотора,но не пропусна да изрази възхищение към марката "Шкода".

Ето и няколко фотоса от 15 минутната среща:post-3740-138453253547_thumb.jpgpost-3740-13845325355_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекламно лице си ти за Варна.Много приятели които са те виждали ме питат за твоята кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и за моята питат, как да се включат в "отбора" smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че после колата ти е за пълно пастиране и дори боя. Тия лепенки са много гадно нещо.

Иначе :smt017 за фенщината

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам темата на колегата за да ви попитам:

Налага се на колата ми да бъдат поставени рекламни надписи и стикери,само че не искам да правя своеволия,тъй като имам опасения за евентуални проблеми от органите на КАТ.Затова искам всичко да е узаконено по съответният ред.Разговарях с познати ,които са минали преди време по тази процедура.Трябвало да се направят предварително снимки на колата от 4-те страни, след като се облепи,да се отиде в КАТ и да се смени талона.

Да...ама, това било отпаднало,имало нова наредба.Интересно ми е какво е променено в новата наредба.Предполагам има значение къде са залепени надписите,големина на шрифт и т.н. :roll:

 

p.s.

micyri,с теб си писахме на лични,ама аз и тук да попитам.

Не вярвам сиренето да е без пари. smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам темата на колегата за да ви попитам:

Налага се на колата ми да бъдат поставени рекламни надписи и стикери,само че не искам да правя своеволия,тъй като имам опасения за евентуални проблеми от органите на КАТ.Затова искам всичко да е узаконено по съответният ред.Разговарях с познати ,които са минали преди време по тази процедура.Трябвало да се направят предварително снимки на колата от 4-те страни, след като се облепи,да се отиде в КАТ и да се смени талона.

Да...ама, това било отпаднало,имало нова наредба.Интересно ми е какво е променено в новата наредба.Предполагам има значение къде са залепени надписите,големина на шрифт и т.н. :roll:

 

p.s.

micyri,с теб си писахме на лични,ама аз и тук да попитам.

Не вярвам сиренето да е без пари. smile092

 

Доколкото знам, промените са, че нямаш право да облепяш стъклата на автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лепиш на поразия, само ако смениш основния цвят, трябва да отидеш в КАТ и да го отразиш.

 

Промяната е от декември 2009г. май 18 беше ама няма значение - отпадна задължението на КАТ да съхранява снимки на автомобила от 4-те страни и да ги заверява.

 

А да, нямаш право да затъмняваш предни стъкла с повече от 5 %, но всъщност май няма кой да го измери, така че не затъмнявай, винаги си виновен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лепиш на поразия, само ако смениш основния цвят, трябва да отидеш в КАТ и да го отразиш.

 

Промяната е от декември 2009г. май 18 беше ама няма значение - отпадна задължението на КАТ да съхранява снимки на автомобила от 4-те страни и да ги заверява.

Така е! Лепи к`вот си искаш.

 

 

А да, нямаш право да затъмняваш предни стъкла с повече от 5 %, но всъщност май няма кой да го измери, така че не затъмнявай, винаги си виновен.

[-X В КАТ вече имат уреди и в регистрация и в пътния контрол!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.