Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Полицаи без мозък???


Цецо75

Recommended Posts

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2010/10/ ... a_policai/

 

Общо взето не знаем какво точно се е случило. Те и тия от НСО не са цветенца.

 

Но какво ми се случи тая сутрин. Сутрин, Тодор Александров посока Люлин - Центъра. На кръстовището с Ботев яко коли, три колони, спира ни светофара. След кръстовището две тъпи фуражки спират коли. За какво ги спират баш там не е ясно, то освен за телефон друго нарушение почти няма как да направиш в тоя трафик. Ама там си направили хранилката - добре. Обаче спират някакъв галфон с Фиат. Оня че е кретен, вярно, спира не в най-дясно, а на метър и нещо от тротоара. Тъпата фуража, отива откъм шофьора и застава подпирайки се небрежно на врата с ръка на кръста. При което тая конфигурация от тъпа фуражка + тъп шофьор заема платно и половина от трилентовия булевард. Викам си тоя ни гледа, че ни държи светофара, като тръгнем ще мръдне. Аз съм средна колона, баш на него налитам. Знаете какво е сутрин, колите се изстрелват като куршуми по светофарите. Тръгвам, ама полечка, щото няма и къде да бягам в ляво има си други коли. Около мен почват да фучат и от двете страни. Наближавам го, оня дебил ме гледа в очите и даже не си променя изгърбената стойка. Карах бавно и нарочно не си промених треакторията, буквално му облизах лакътя. През цялото време, тъпанара ме гледа в очите и не помръдва въпреки, че вижда трафика летящ срещу него. Вече су чудех какво ли ще ми се случи за тая "наглост". Гледам в огледалото, оня даже не се и обърна. Не помръдна.

 

Ебати малоумните идиоти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А клаксон нямаш ли?

Имал съм такива ситуации.

Натиснах клаксона здраво и с жест му показвах че няма никой в главата.Тогава тъпото ченге се отдръпна и застана пред спрелия автомобил.

 

 

п.п колега има и друга тема за полицай,почват да се дублират.

щЪ сЪ карат модераторите! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, адаша ти има клаксон, но възпитанието му пречи да го надуе и да го напсува цветущо! Иначе аз бих го освиркал сериозно, а и бих го "поздравил" на висок глас 100% smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, адаша ти има клаксон, но възпитанието му пречи да го надуе и да го напсува цветущо! Иначе аз бих го освиркал сериозно, а и бих го "поздравил" на висок глас 100% smile027

Много грубо бе колега... smile159

Днес си карам аз из Пловдив и на бул. "Санкт Петербург" гледам една фуражка размята палката, пускам десен мигач и спирам. Разменихме по едно добър ден и се почна..."Ти знаеш ли с колко караш?"- аз:Да, с 50! той:А не са ли 72? аз:Не с 50! той:Ще пишем Акт! аз:Добре!

Добре, че не бях сам в колата... Написа той акта и ми дава да се разписвам, а аз най нагло написах в полето за възражения:" Не съм нарушил ЗДП и полицая ми поиска 20 лева" и си се разписах отдолу. Викнах приятеля ми и той да драсне един афтограф и като се почна...." К'ви са тия работи? Не стига, че си виновен ами и хитруваш...За т'ва дето до написа, знеш ли к'во ни чака?..." Най-накрая им се обадиха за някаква катастрофа скъсаха акта, хвърлиха ми документите като кренвирш на куче и заминаха. Ние двамата с Митака седим и не можем да вземем решение. Скороста ми беше точно 50, двамата бяхме с колани, включени фарове, изрядна документация...

МНОГО ОГЛАДНЯХА ТИЯ ФУРАЖКИ! smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има големи лекета в редиците на полицията,но има и много стойностни хора,заслужаващи респект.Преди малко,карам си аз и си ям киткат и хоп палка.Нищо,че бяха на неосветено място,като знам,че няма за какво да се заядат,не се заяждам и аз.То се почна проверка на багажници,документи и завършихме с забележка цитирам "Следващия път да не ядеш и караш едновременно,че щи прасна един фиш". :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, адаша ти има клаксон, но възпитанието му пречи да го надуе и да го напсува цветущо! Иначе аз бих го освиркал сериозно, а и бих го "поздравил" на висок глас 100% smile027

Много грубо бе колега... smile159

Днес си карам аз из Пловдив и на бул. "Санкт Петербург" гледам една фуражка размята палката, пускам десен мигач и спирам. Разменихме по едно добър ден и се почна..."Ти знаеш ли с колко караш?"- аз:Да, с 50! той:А не са ли 72? аз:Не с 50! той:Ще пишем Акт! аз:Добре!

Добре, че не бях сам в колата... Написа той акта и ми дава да се разписвам, а аз най нагло написах в полето за възражения:" Не съм нарушил ЗДП и полицая ми поиска 20 лева" и си се разписах отдолу. Викнах приятеля ми и той да драсне един афтограф и като се почна...." К'ви са тия работи? Не стига, че си виновен ами и хитруваш...За т'ва дето до написа, знеш ли к'во ни чака?..." Най-накрая им се обадиха за някаква катастрофа скъсаха акта, хвърлиха ми документите като кренвирш на куче и заминаха. Ние двамата с Митака седим и не можем да вземем решение. Скороста ми беше точно 50, двамата бяхме с колани, включени фарове, изрядна документация...

МНОГО ОГЛАДНЯХА ТИЯ ФУРАЖКИ! smile150

Koлега, тези актове ако се късаха така лесно никой нямаше да пише.

Айде по сериозно.....!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлега, тези актове ако се късаха така лесно никой нямаше да пише.

Айде по сериозно.....!

Късат се много лесно...ако са си комплект копията и не са влезнали в районното! Той полицая знае как да замаже положението!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ясно бе колеги. То тук не става въпрос за наглост и как да го напсуваме по тактично. Става въпрос за липсата на елементарен инстикнт за самосъхранение. Какво като е полицай, по малко умрял ли ще бъде като го налети някоя кола? Или горе го чакат отбор девственици ако умре по време на служба?

 

Мани корупцията, мани наглостта. Мен това ме изумява, че се мислят за безсмъртни. А това са хора които са всекидневно на улицата, би трябвало да имат преценка за ситуацията. Или може би се получава като вица за стругаря дето се чеше като "хеви-металист" по главата.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.