Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Къде в София има хубав бензин?


pigoff

Recommended Posts

Питам сериозно, защото мисля да заредя в София преди да тръгна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май навсякъде е по-добре да сипеш от 98/100 октановия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е хубав бензин smile048 smile048 smile048

 

Трябва да има стикер "Стара планина" :smt032

 

OMV 100 октана зад кауфланд при затвора в банишора. От там сипвам нафтата аз. Пробвал съм преди време 100-така там, колата беше доволна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди, когато бях с бензинка кола - Ситроен, зареждах само на Круиз бензиностанции. Техния бензин най ми допадаше. На Шел бензина дърпаше много, но до 80 km/h, а на OMV обратното на по-високите скорости е по-добре. Това съм установил, без да претендирам за някакво компетентно мнение. На Круиз бензиностанции колата се държеше еднакво добре и с 40 km/h и с 140 km/h. Сега с "печката" зареждам на OMV.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам сериозно, защото мисля да заредя в София преди да тръгна?

Митак ,за къде ще тръгваш?

В България хубав бензин.........да,да.

Няма такова животно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Швеция (Стокхолм). Трябва да заредя бензин догоре и газ догоре за да мога да засека точно разхода понеже няма да пътуваме сами.

Искам да заредя в София задължително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Швеция (Стокхолм). Трябва да заредя бензин догоре и газ догоре за да мога да засека точно разхода понеже няма да пътуваме сами.

Искам да заредя в София задължително!

Ама.., наистина ли... :-k ,досега не си зареждал бензин в София?

Ако е така, зареди на някоя бензиностанция от големите вериги,другото си е лотария! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за съветите. Реално не съм зареждал в София бенз! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, може ли да ми кажете Shell V-Power колко октана е. Имам някакви талони за отстъпка в Шел, но изобщо не зареждам от тях и не им знам продуктите. Мислех да си налея V-Power Racing, но като видях, че е 2.54 и нещо ми се изпари мерака. Чудя се за V-Power дали има смисъл или да си карам 98. Става въпрос за няколко зареждания да изхабя талоните, иначе аз си наливам само Лук 98.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искаш рискувай на шел ,но знай че в някои бензиностанции имат нагреватели в резервоарите - и се сещаш колко ще заредиш нали?откакто имах проблеми с тяхна газ вече не зареждам там smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите зареди или Карера 100, или V-power Racing, или 96 Extra Force на Петрол. Газ обаче зареди на Петрол. Добавката я има със сигурност, а напоследък нещо газта на OMV клиентите не я харесват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.