Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Обявление за превземането на Пловдив (9 октомври 2010г.)


Green_Witch

Recommended Posts

  • Отговори 149
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Green_Witch

    31

  • joro-120L

    14

  • РусенскоВарено

    11

  • dude_BG

    8

Най-много писали в темата

елатее повече smile096

Така ли ще посрещаме гостите ве?! :mrgreen:

 

smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бих се присъединил,ако не съм на лов и е 09.10.2010год.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доообре! Значи има много желаещи, което е страхотно! smile152 Давайте тогава да говорим по същество. А именно - конкретно и последно за ден и час на тръгване. Мястото за събирането вече е ясно. т.е. Който закъснее по някакви причини - ще се ориентира къде да ни търси.

 

п.с. За тръгващите от София, за да е максимално лесно - можем да се уговорим за някоя бензиностанция на Цариградско, близо до изхода на града. Така всеки ще си прецени в колко да тръгне, за да е там навреме. След това - доброволно и с песен на уста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензиностанция може да ви се види малка като сборен пункт, по-добре ползвайте паркинга на Метро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукойл-а на изхода на магистралата? Има доста място за паркиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааа, ей че съм заплес - само там зареждам преди да хукна към Филипополис, а не се сетих за нея. Ама тя не е на Цариградско, :D имам извинение за пропуска значи. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че говорите за тази бензиностанция. До нея има тунинг център. Там и на мен ми се струва ок, за начална точка.

Ако всички одобряват мястото за тръгване - ще го добавя в първия пост.

 

p.s. Сашо, какво стана с вас с Kip? Намерихте ли кой да ви вози?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензиностанция може да ви се види малка като сборен пункт, по-добре ползвайте паркинга на Метро.

 

И аз мисля, че е най-удобно като вариант. Пък и няма да правим калабалък :smt017.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че говорите за тази бензиностанция. До нея има тунинг център. Там и на мен ми се струва ок, за начална точка.

Ако всички одобряват мястото за тръгване - ще го добавя в първия пост.

 

p.s. Сашо, какво стана с вас с Kip? Намерихте ли кой да ви вози?

 

Баш за нея :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

елатее повече smile096

 

Не зарибявайте хората с паметника, ами опни масите на плаца. Хем ще е интересно, па и писта има/до гарата/. До колкото помня се разхождат кучета,котки, че и кокошки за мезе, а ще има и кок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавих в първия пост мястото на тръгване от София - сега остава часа. Датата - като гледам май клони към 9-ти октомври, но нека чуем повече мнения.

 

Предлагам да се съберем към 9:30 и да се изчакаме до 10 сутринта. Едните ще пием кафе, другите, ако са се успали - ще могат да се вредят. В 10:00 да тръгнем, за да може малко преди обед да сме в Пловдив. Казвам малко преди обед, защото баба Маргарита, с трима души на борда едва ли ще понесе по-голям тормоз от 90-100 км./ч. на магистралата Т.е. тя ще може да понесе и доста повече, но не е здравословно нито за нея нито за нас.

 

Ако все пак има някой, на който не му е по вкуса подобна скорост - може да дръпне напред. Пиша всичко това, за да сте наясно кой ще е най-бавния автомобил в колоната. Не обичам да бързам. Предпочитам кроткото и постоянно темпо. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Предлагам да се съберем към 9:30 и да се изчакаме до 10 сутринта.[/b] Едните ще пием кафе, другите, ако са се успали - ще могат да се вредят. В 10:00 да тръгнем, за да може малко преди обед да сме в Пловдив. Казвам малко преди обед, защото баба Маргарита, с трима души на борда едва ли ще понесе по-голям тормоз от 90-100 км./ч. на магистралата

Динке, с тази скорост за около час и 40мин. си в Пловдив. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

за да сте наясно кой ще е най-бавния автомобил в колоната. Не обичам да бързам. Предпочитам кроткото и постоянно темпо. smile021

 

е, по добре така, отколкото да си гледаш маслото в огледалото за задно виждане и да пушиш нервно... smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@joro-120L абе и два часа да са - предполагам, че няма да ме оставите да ви издирвам. smile001

 

@joeless, може и да ти хареса кроткото каране... ще видим дали мога да те накарам да преосмислиш живота си. :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@joro-120L абе и два часа да са - предполагам, че няма да ме оставите да ви издирвам. smile001

Няма да ни издирваш! Ако трябва ще дойда до Църна маца! :mrgreen:

Исках да кажа, преди като съм ходил със 120ката до София с тази скорост, за колко време се взема разстоянието.

......и ся кво, трябва да търсим некоя шкембеджийница за обяд? smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие сте домакините на неканените гости - вие решавате. Ако много ви затрудним - и дюнери ще свършат работа, предполагам... :-k Другия вариант е да си носим сандвичи от вкъщи. 2 часа път си е дълъг преход, та може някой да огладнее. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......и ся кво, трябва да търсим некоя шкембеджийница за обяд? smile048

Демек, всичко около пътуването е уредено, остана ние от Пловдив да помислим кое заведение да посетим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да почакаме още малко, да се преброят пилците другата седмица, за да знаете колко маси да се запазят и тогава ще да се търси кръчма, която да ни побере.

Ако още два дни няма възражения за датата (09.10.2010г.) - ще я обявя официално. После - само ще се преброим и готово. Пловдив е голям град - все ще се намери място, което да ни побере. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да почакаме още малко, да се преброят пилците другата седмица, за да знаете колко маси да се запазят и тогава ще да се търси кръчма, която да ни побере.

Ако още два дни няма възражения за датата (09.10.2010г.) - ще я обявя официално. После - само ще се преброим и готово. Пловдив е голям град - все ще се намери място, което да ни побере. :D

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......и ся кво, трябва да търсим некоя шкембеджийница за обяд? smile048

Демек, всичко около пътуването е уредено, остана ние от Пловдив да помислим кое заведение да посетим.

Срещу входа на "Каменица" има много хубави заведения за похапване (в градинката), но там много рядко се намира място за паркиране, а това ще е проблем. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не пробваме заведението дето е над Първенец (забравих му името)? Има и вътре, и вън, готвят хубаво и цените не са много високи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е наистина хубаво, има и къде да се паркира, не е далече от Пловдив, после от изхода на Първенец се хваща околовръстното и магистралата за София директно, а па до наше село е един хвърлей. :mrgreen: Нали за това място говорим?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, не мога да скивам, нещо не се отваря, както трябва... Стаа дума за тва над Първенец до реката, има голяма камина вътре. Доколкото си спомням имаше и шкембе чорба! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.