Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Обявление за превземането на Пловдив (9 октомври 2010г.)


Green_Witch

Recommended Posts

Мили другарчета, иде зима. И след като цяло лято се мандахерцахме кой по моренце, кой по планина, кой и по двете - време е да измислим по-забавен начин да посрещнем ски сезона.

 

Скоро се роди идеята да се организираме и в стегната колона да превземем Пловдив. Вече сме се уговорили с някои от местните кланове и те няма да се противопоставят много много. Или поне - обещали са да не ни заливат с врящ катран от паметника на Альошата.

 

На кратко:

 

Кога?

09.10.2010 г.

 

Къде?

В ПловдивЪ

 

Как?

Кой както може и както желае.

 

За колко?

За един ден. Тръгваме по-раничко сутринта, превземаме Пловдив, обядваме на хубаво място (по преценка на домакините), обменяме опит и обратно към наше Село.

 

Сборен пункт

Час: Час на тръгване от София: 9:30 - 10:00 ч.

Маршрут: Магистралата :)

 

Идеята е да се видим, да се повеселим и след това - да си бием камшиците. Ако тази седмица се уговорим за дата, час и т.н. ще ги редактирам в първия пост, за да може всеки желаещ да знае от къде да се включи.

 

Мястото за тръгване от София.

 

А това е мястото на срещата в Пловдив!

 

Мястото за обилен обяд в Пловдивско най-вероятно ще е ето тук. Красиво, с достатъчно места за паркиране. (Благодарности на Ицо за снимковия материал!)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 149
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Green_Witch

    31

  • joro-120L

    14

  • РусенскоВарено

    11

  • dude_BG

    8

Най-много писали в темата

Добре сте ни дошли на гости сега само час и дата да уговорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва не е ли по-другия уийкенд? Както и да е.... аз ще съм на линия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да. Не е този, който идва, а следващия. Давайте идеи за място и час на тръгване както и за място и час на пристигане. Имайте предвид, че някои от нас са с малко по-скромен брой коне под капака. Пък и ние ще отидем за кеф, а не за състезание по магистралата. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има кой да ме вози, но задълже задномоторен! влизам на партия за гориво и идвам и аз на щурма :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще гледам да съм на линия, както обещах вече на Динка ;). Гласувам за 9 октомври(събота).

 

П.П. И за да няма втора част на таз годишното пътуване за Соколския :mrgreen: , предлагам да се чучнем зад Динка или някой друг задномоторник, пък който бърза - да си бърза smile049.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против да "бия коридор" Ако карате зад мен може да се изнервите, но едва ли ще ви пишат акт. :lol:

 

9-ти е ок и за мен. Мисля, че ще е добре да е събота, за да може в неделя всеки да релаксира както сърце му желае. Все си мисля, че 9-10 часа сутринта също не е непосилно рано за час на тръгване. Така малко преди обед ще сме в Пловдив. Имам само една молба, ако се уточни и мястото в Пловдив ще замоля този от вас, който знае как да стигне до там - да води, за да не се губи време в обиколки и търсене. Пък и домакините да не се изнервят, докато ни чакат. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние срещите ги правим на едно и също място на стадин 9-ти Септември както всички го знаят, сегашното му име е Стадоин Пловдив.

 

Ето ви карта до стадиона от магистралата пък ако има проблеми някои ще доиде да ви посрешне моя телефона го имат доста хора но за всеки случаи 0887 975 898

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм навит за подобно пътешествие smile035

 

само трябва да се знае кога точно за да отбием задачките за друг ден smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако повечето са свободни за 9 октомври - може да е тогава. И все пак - нека да видим какво ще кажат и другите авантюристи. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в колко часа ще бъдете, горе-долу, в Пловдив?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако срещата се проточи да е края на месец октомври ,ще се вмъкна и аз smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда може. А не може ли да "чучнем" една кола с автопилот отпреде?

 

Никакви претенции нямам да ви водя като ремаркета след мен. :lol: Аз мога да съм "затварящия" автомобил и да сложа надпис на задното стъкло "Пропуснете колоната" :)

 

@fabia_bs, ти до София се вдигаш заради мацки, сега тука до Пловдив да не се вредиш... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами покрай Ретро рали Родопи,харесаха ме 2 гаджета от пловдив и само чакам за някакво така събитие да отида отново. smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...обещали са да не ни заливат с врящ катран от паметника на Альошата.

 

Най-много да се опитаме да ви удавим с бира в харна кръчмица smile159

Ой, ама вие пък после ще карате... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние с колежката KiP също ще се возим, поради липса на бенз. Ако някой се навие да ни качи, ще е просто перфектно. Нека драсне едно лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не изкочи нещо непредвидено ще гледам да съм там, в родното Филибе..:)

Да бе... Ти къ'вто си бързак ще щъкаш напред-назад и така ще навъртиш 300 км до Пловдив. Че не те помня на път за Сокола. Фиуууууу - Влака напред... След малко - фиууууу Влака назад (в насрещното). Хайде после пак - обратно.

Не, че не е интересно и така де smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Не, че не е интересно и така де smile091

 

Айде няма нужда! Последния път това ми излезе 40лв/час! Куките са луднали ... а и радар детектора не ги ловеше :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.