Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

цена на реле за мигачи


Roman

Recommended Posts

Здравейте. Някой може ли да ме ориентира в цената на релето на мигачите за Октавия 1. Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тц, тц, тц... платинено ли е това реле, златно ли е? или има функция да прави цък-цък-цък в ритъма на Ламбада и Макарена по избор? smile091 Сори за оффтопика, ма просто не се сдържах, е**си безумната цена за едно реле :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тц, тц, тц... платинено ли е това реле, златно ли е? или има функция да прави цък-цък-цък в ритъма на Ламбада и Макарена по избор? smile091 Сори за оффтопика, ма просто не се сдържах, е**си безумната цена за едно реле :-k

Малка поправка, Джонка. Не е само реле, а и бутон за аварийните. Демек - две в едно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако продава втора ръка да пише. Мноооого ще съм благодарен, че 70лв. за тая глупост....някак си не ми се дават :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако продава втора ръка да пише. Мноооого ще съм благодарен, че 70лв. за тая глупост....някак си не ми се дават :(

 

Че какво му е на твоето? Те рядко сдават багажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами започна да прекъсва и в момента изобщо неиска да заработи. Когато го извадих и го разкостих цялото видях че точно там където пластинката мърда започва да пуска искри и да пуши. Пръсках го с WD40 уж да се поизчисти ако има някакви нагари и тем подобни, след това заработи 1 ден и после пак същото. Затова реших че ми трябва ново :( Не че съм голям мераклия да дам 70лв smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спомям си миналата година релето ми спря да работи в центъра на София :) Не стига, че движението там е малко "натоварено", а аз - без мигачи :) Важното е, че успях да се придвижа до Студентски град близо до околовръстното, където от един Шкода магазин си купих ново реле за 50 лева. Два дена по-късно мой познат, който работи в Евро07 каза, че при тях е около 25 лева ( но не гарантирам за качеството му). Така че моят съвет е да се обиколи малко и да се направи справка по магазините. Не казвам, че е лесно да се обикаля с неработещи мигачи... :) Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами започна да прекъсва и в момента изобщо неиска да заработи. Когато го извадих и го разкостих цялото видях че точно там където пластинката мърда започва да пуска искри и да пуши. Пръсках го с WD40 уж да се поизчисти ако има някакви нагари и тем подобни, след това заработи 1 ден и после пак същото. Затова реших че ми трябва ново :( Не че съм голям мераклия да дам 70лв smile009

 

Колега, със WD40 нама да го почистиш много - ако не ти се дават оше пари - отваряш и зачистваш с парченце ШКУРКА! Някой по-фин размер примерно 800, 1000 .... струва стотинки и ще стане като ново

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет. Имах същия проблем...на влизане във Венеция-беше пълна лудница. Купих ново реле о/о 35 евро. Като се върнах в Бургас тотално го разглобих и разпоих - релето беше нагоряло и практически не може да се зачистят контактите(самото реле е руско РУА 3 =( V23072-C1061-A302) което в България е много трудно да се намери). С две думи ремонта е много труден-моето реле е -11 годишно и мисля,че е нормално да "изпуши'.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как не съм видял по - рано темата ](*,) , най редовно ремонтирвам такива , от Ауди А3 ................ , сменя се самото реле , което в Пловдив струва около 1лв. Не си написал от къде си колега , но ако си на близо обади ми се и ще ти го поправа - 0899637599 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

най-лесният начин е да го поразглобиш, да вземеш парченце шкурка 1000 и да позачистиш контактчетата на самото реленце. С WD нищо няма да стане, защото то е за смазване и раздвижване на ръждясали резбови съединения. Успех можеш да имаш с т.н. контактни спрейове, но аз съм скептично настроен към тях. Друго си е грубата сила с шкурката :)! Почистването при мен стана с лентичка около 3 мм шкурка, върху края на малка отвертчица, малко се наложи да поиздялкам с ножче пластмасичката, корпус на реленцето, за да имам достъп до контактите. Първо пробвай, ново винаги можеш да си купиш. Правят ги тия магари тия реленца. Имам приятел с пасат и А3, и на двете му заминаха релетата... Ама те, с пасатите и авдитата са богати - купуват нови! :) Ако и след интервенцията не се получи, 70 лв и си ти! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

А къде се намира самото реле? Има ли си номер?

как да го позная кое е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,

и мен релето ми се прецака (предполагам), но 70 кинта не ми се дават (не че съм проверил колко е) и мисля да си го отворя "бутона" и сменя само релето.... не може да го няма никъде това реле...... :-k

 

пс

имаше някъде тема за това, но да споделя само... проблема е, че цъкането на релето спира малко след изключването на мигач/авариен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.