Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

нова фабияна


acho fabia

Recommended Posts

привет на всички участници във форума , наскоро и аз се сдобих със skoda fabia 2 1.4 tdi хечбек , и естествено каде другаде да се похваля освен тук :smt004 , като първи впечатления мога да кажа само хубави неща , колата е 2008 г на 75 хил км , та имам и няколко въпроса - като дам на контакт ми светва сервизно ключе ''/ пише insp и ключето/ какво означава , / за смяна на маслото ли e защото ако се обслужва на 15000 км 5 х15000 - 75000 / , не ми дадоха сервизните книжки , ама още е с оригиналния ремък / ако можете да ми кажете нещо повече за сервизните обслужвания / ремъци масла филтри /, че и верига има за маслената помпа /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка.

 

Само безаварийни километри ти желая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси , надявам се да е така , сега в началото въпросите са повече от отговорите , но надявам се с времето да се изяснят нещата , форума е много хубав и има много информация smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.