Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Преръпване на скорости


pesho91

Recommended Posts

Трансмисионното масло като прокапе винаги можеш да го познаеш, по специфичният мирис , колкото до лагера (ако става дума за аксиалния), омасляването не му пречи , аз даже му капвам по малко масло на кечето (трансмисионно) за всеки случай, важното е самият съединител да не е омаслен, а колкото до притисането при потегляне според мен е от някакво "биене" на движимия диск.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

ЕР 75-90. В моята книжка-упътване го има като вариант. Мисля, че някой от колегите караше с такова без проблеми.Не знам дали не беше Skoda 105 RS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За масло питайте колегата tyny. На неговата Шкода зимата в най - големия студ скоростите му се превключваха много леко дори и без съединител

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.