Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ за покупка на Фабиа 1.9 TDI


Delf

Recommended Posts

Здравейте!

От скоро се оглеждам за покупка на нова кола и съм се спрял на Фабиа 1.9TDI комби.

Бих искал да науча нещо повече за модела, двигателя, разходи за поддръжка и въобще всякаква информация за колата.

В нета изнамерих две обяви на Фабии, които на снимките изглеждат доста привлекателно но незнам... ](*,)

Ето линковете на обявите:

http://www.cars.bg/u171747

http://www.cars.bg/u199998

Благодаря Ви предварително!

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега за първата кола мога да ти разкажа специално повече неща. Колата е в много добро състояние, имаше заминал дебитомер и разбита предница. Нови предни спирачки и задни. Обслужване отстраняване на тези проблеми за по малко от 800лв всичко \без труд\ и колата вече е перфектна. :) Много малко ръжда като за австрийка :o Много запазен салон и нищо непребоядисвано освен броните. Оказа се че и не е връщан километража.. :o Нея гледай повече че миналата седмица я взехме за сестра ми. ;)

Като цяло добри са двигателите вървят много и не горят много. Успех!

 

post-85-138453252326_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Нея гледай повече че миналата седмица я взехме за сестра ми. ;) "

 

Това ме заболя...:)

Смятах да си паля гумите да ходя до Враца да я гледам.

Здраве да е, друга ще намеря.

Със здраве да си я карате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че и не е връщан километража.. :o

Как разбра? Да не се оказа, че има сервизна книжка, което си е жив лукс при нашите джамбази.

 

Като гледам, всички имат ESP. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че не съм точно по темата, но ходих да гледам днес тази http://www.cars.bg/u199835 Фабия в Сливен. Нямам нищо против човека и му желая да си я продаде, пиша само да не се разкарва напразно някой до там с големи очаквания. Колата е доста занемарена и със сигурност над 200 х. км. Предната броня едва се крепи, решетчиците отдолу хванати с нитове, раздрана шоф. и задна седалки, изпочупени копчета на ел. стъкла. Двигателя въобще не го гледах и нея пробвах, защото не ми хареса. Беше обявена на 4900 и явно след думите които казах на продавача, гледам е сменил цената на 4200 smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че и не е връщан километража.. :o

Как разбра? Да не се оказа, че има сервизна книжка, което си е жив лукс при нашите джамбази.

 

Като гледам, всички имат ESP. :lol:

 

ESP естествено нямат, но километрите се разбират. Също и имаше сервизна книжка.

Даже хората си бяха карали 160к км с оригиналния ангренажен ремък и ролки :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех, 160000 км с оригиналния ремък. Големи смелчаци са били. Дано са сменяли маслото редовно...

ESP имам на моята Фабия. За съжаление се броим на пръстите на едната ръка във форума, които имаме тази екстра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се радвам наистина някой да сподели конкретни впечатления от колата.... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жена ми кара Фабия 1,9 ТДИ от 4 години. Нейната е Елеганс с бежов салон, подгряване на седалките и доста екстри. Преди 15 кл. км. смених турбина, защото я изръчках яко студена през зимата, преди 10 дни дебитомер, друго сериозно не е правено по колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.