Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

разни неща (части, сервизи и т.н.) за октавия 1


gospodinov79

Recommended Posts

Здравейте,

 

отскоро съм притежател на октавия 1 2.0 бензин, 2002 г в София, и като всеки новобранец започвам с тъпите въпроси. Рових и четох из форума но не успях да немеря отговор на някои неща

 

1. от къде мога да си намеря вътрешно (панорамно) огледало - в ЕТ сигурно ще искат една торба пари, та ако някой има за продаване или да кажете някой читав магазин за такива неща

2. резервна гума, крик и ключ - това сигурно е с много опции, но ако някой има за продаване нещо останало

3. алтернатива на ЕТ - никъде не успях да видя цитиран сервиз, на който да се разчита така както на ЕТ, но на по-добри цени

4. читав сервиз за АГУ - имам предвид къде да си купя и монтирам АГУ, че доста приятели се оплакват от газификаторите и се оказва май че това е доста труден избор

5. сервиз за аудио - искам да си сложа някакъв плеър, като по скоро това което повече ме интересува е монтажа и устройството на което да сложа нокиата за да използвам аудиото за говорене и телефона за навигация

 

засега това са ми въпросите, със сигурност ще има още по нататък

Извинявам се още веднъж за глупавите въпроси и разчитам на вашата помощ

Весел празник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка!

по ред на номерата:

1. не знам колко струва ново в Еуратек. Обади се и попитай. Ако е много скъпо си потърси от морга, огледай го, при огледалата няма скрити дефекти:). Не си купувай от магазин за аксесоари някое менте. Бях направил тази грешка и се оказа че вибрира и трепти неприятно

2. резервна гума имам една излишна, може и ключ да ти намеря, но крик нямам. Пиши ми лично ако искаш

3. със сервизите е сложна работата. Кжи какъв и за какво ти трябва?

4. сложи си газов инжекцион! По-скъп е , но другото е компромис. Моят двигател е същия като твоя, карам повече от година и нямам оплаквания. За съжаление не съм го слагал в София. Бяха ми препоръчали един сервиз, ще попитам за кооординати и ще ти пиша

5. сложи си СОНИ. Ето това е добро , евтино и отговаря на изискванията ти: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09036626

Позволява да говориш през аудио системата и може да пускаш МП3 от телефона и да ги слушаш на аудиото в колата. Това е най-евтиния модел. Има и други които има USB вход за флашка. Разгледай BT серията на Сони. Пробвани са.

 

Питай пак, със сигурност има какво ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.