Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предни спирачни дискове Октавия ІІ 1,6 MPI


mile

Recommended Posts

Здравейте, колеги,

Може ли някой да ми каже какъв е точния модел на предните спирачни дискове за Октавия ІІ, 1,6 MPI 75kW? Имам крив диск и искам да ги сменя, в Евро 07 не можаха да открият точно кой модел е за мен. Цената в Еуратек не ми хареса. Мисля да си ги сменя сам. Така и не разбрах точния размер.

Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги,

Може ли някой да ми каже какъв е точния модел на предните спирачни дискове за Октавия ІІ, 1,6 MPI 75kW? Имам крив диск и искам да ги сменя, в Евро 07 не можаха да открият точно кой модел е за мен. Цената в Еуратек не ми хареса. Мисля да си ги сменя сам. Така и не разбрах точния размер.

Благодаря ви предварително.

 

Колега ти внимавай какви дискове ще избереш от Еврото да нямаш 2 криви скоро скоро ;) Има и други места освен Еуратек където могат да ти предложат качествени дискове на добри цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери за цени на няколко места. Защото ти сега си на двете крайности, Еуратек и Евро 07. В Еврото дисковете на кого са производство? Защото както ти казаха тия ефтините могат да се изкривят също така много бързо. Провери фирми като: Ауто Хелп, Ауто Плюс, Даскалов. Поне тези аз ползвам в Русе. Ако си от София при вас сигурно има и много други фирми. Там може да намериш дискове по-скъпи от Еврото, но по качествени. Все пак за дисковете е хубаво да се насочиш към производител, който си чувал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не съм наясно към кой производител да се ориентирам, отидох в Еврото, защото са един от най-големите вносители. Може ли все пак някой да ми помогне с точния модел на дисковете, за да проуча въпроса с цените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако Еврото не могат да ти кажат кои са ти дисковете, звънни на другите фирми. Но трябва да си знаеш даните на колата. Като поговориш с няколко фирми ,ще видиш кои са твоите дискове, имам предвид диаметъра им. А като ги вземеш се уговаряш, ако не са тези да ги върнеш и да вземеш верния размер като смъкнеш твоите. То може и така да ги търсиш , като смъкнеш един от твоите. Но не вярвам ти да имаш някакъв нестандартен размер на дисковете и би трябвало лесно да се намери. Еуратек не ти ли казаха размера? Звънни пак и поразпитай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 Помогни им като им кажеш ,че на спирачния ти апарат пише FIS III.

Искай марка ате или текстар

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених дисковете, за колегите, които биха срещнали подобен проблем:

Дисковете за 1,6MPI 75kW са 1К0 615 301 АК или 1К0 615 301 АС - излизат и двата номера.

Благодаря на всички!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.