Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgautozone.bgШкода събор

Какво е това в цилиндъра??? :(

Skoda_Estelle

Recommended Posts

???

Неможе да трябва да сменям блок. Няма такава набутвация с този скапан чугун ](*,) :smt0344

Та какво е? Не е ръб от сегментите, а стои като фуга, като към краищата се усеща по малко на нокътя

62816_1624246008371_1303118851_31743955_5240009_n.jpg

62572_1624246128374_1303118851_31743956_8350437_n.jpg

Да оставим на страна че хонинга го няма...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше ли проблеми преди да бръкнеш чак там, или това се оказа кофти изненада?

не че, съм виждал много, но ако е пукнатина, ми е малко странно как се е получила така хоризонтално...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненадка е! А понеже съм глупав и не гледам под лупа когато трябваше, сега този блок го хвърлям както е готов за сглабяне... :evil:

Но всяко зло за добро, ще си намеря такъв със добър хонинг smile049 а защо не и бутала за новите сегменти smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненадка е! А понеже съм глупав и не гледам под лупа когато трябваше, сега този блок го хвърлям както е готов за сглабяне... :evil:

Но всяко зло за добро, ще си намеря такъв със добър хонинг smile049 а защо не и бутала за новите сегменти smile035

Навремето се работеха чугунени ризи. Мисля си за кой блок е, ама пиши ми на лични, ако искаш. Мисля имам нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се провери в орландовци при Таня, ако още работи. там разстъргваха проблемни блокове и набиваха нови ризи. Това беше преди време. Скоро не съм проверявал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда. Взех си друг блок.

А тази Таня нещо менти с цените, ама айде! Поне върши добра работа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.