Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със спирачките


fabia_man9353

Recommended Posts

Днес както си карах и натиснах леко спирачката, и педалът потъна,като напомпах веднъж педалът се качи.Накладките на задно дясно колело бяха задържали,отворих барабана,изчистих ги и ги раздвижих, но при натискане се усеща ралична твърдост на педала.Нямам течове,съмнявам се в помпата.

Моля споделете мнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли теч? Какво имаш предвид под различна твърдост? Ако няма теч и потъва педала или е дръпнала въздух от някое цилиндърче, или помпата е износена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма теч.Под различна твърдост имам предвид,че веднъж като натисна педала,той потъва примерно 4см,на второто натискане потъва 2см, а при третото 6см, дано така да добиеш представа!

А дали някой има идея колко би струвала помпата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да обезвъздушиш спирачките, ако не стане се насочвай към смяна на помпата. Цената зависи от това дали имаш ABS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобен проблем след смяна на накладките, понеже не бях натегнал ръчната спирачка и два пъти ми потъна педала и спирачното усилие се чувстваше, че идва когато педала е доста по-надолу от нормалното.. След регулиране на ръчната спирачка всичко си дойде на мястото. Дано да е от това, ще излезе най-евтино............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.