Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

скоростна кутия за дизел


mirodichev

Recommended Posts

Здрасти на всички. Спешно ми трябва скоростна кутия за Фелиция дизел ,а не мога да намеря.Намерих за бензин, но не знам дали стават за моята Фела. Ако някои знае моля да помогне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свири като диференциал, по точно както свиреха москвичите. 5-тата свири различно,като карана без масло. И днес за капак счупи аксиалния лагер. Намерих един италиански - 20 лв.Достраша ме да го взема,много евтин ми се видя. И още нещо- от една седмица като натисна съединителя започваше да свири , от това съдя че се е счупил аксиания лагер-изведнъж се загуби съединителя.Намерих кутия за 1,6 ,незнам дали ще стане а и не можах да намеря тия цифри по кутията да ги сравня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти на всички. Спешно ми трябва скоростна кутия за Фелиция дизел ,а не мога да намеря.Намерих за бензин, но не знам дали стават за моята Фела. Ако някои знае моля да помогне?

Имаш Л.С.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги. Ако на някои му трябват някви части в Стара Загора има ударена отпред Фелиция 1,6 в автоморга. Ако ви интересуват части и цени пишете,интериорът е здрав.Хечбек е Фелата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказаха се разбити 2 лагера само.Големият на първичния вал и игленият на 5тата.Благодарние на rgc вече всичко е ок,мерси колега за адекватната и супер бърза реакция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.