Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Крадци теглят Honda на буксир с 227 км/ч


РусенскоВарено

Recommended Posts

По моя вина и заради моя грешка неволно изтрих тема на колегата Ники Любомиров. Дължа му извинение и почерпка, както и на двамата колеги, коментирали в темата.

 

 

Само не стана ясно как са ги хванали...Иначе евала, винаги трябва да си подготвен :-)

 

Бе мен нещо чисто физично ме съмнява тая работа. Чак пък с 230 да дърпа.... Тая моторетка от снимката V8 (4.2) заводски беше 280 коня ако се не лъжа. Да я доработват, доработват - да са докарали докъм 350 коня. Ама самото ауди е поне 2 тона и сивика още тон и нещо. Абе три тона и половина с 350 коня.... абе знам ли може и да ги вдигне 230 км/ч тая щура комбинация

 

Ама си е изродия както и да го погледнеш де. Незнам колко им е било дълго въжето, ама смятайте задния как се спира от 230 без серво Че и волана одървен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EeeeИце, няма проблем. Вчера рожден ден имаше, пък и ако си спазил обещанието да пиеш по една чаша за всеки..... ясна е работата :) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.