Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стържещо-вибриращо усещане при натискане на съединител?!?


plovdiv123

Recommended Posts

Аз имам един странен проблем! Днес, като карах фаворита, усетих едно интересно стържещо-вибриращо усещане по стъпалото, когато натискам съединителя, което при угасен двигател го няма! Това е доста интересно и не мога да разбера от къде се получава?!? Преди година имах проблем при превключването на скоростите, който се реши с регулирането на жилото от винта, един приятел ми каза, че се дължи на нагряването на ламелите на съед. диск, което се решава с тази регулация. Сега отново малко се запъват, но мисля да го регулирам отново, но най- озадачаващото е това усещане при натискане на педала, няма мек ход, а леко стържещо- вибриращ и на какво се дължи и на ум не ми идва. Иначе съединителя си отлепва нормално- нито е много горе, нито долу. Нека, ако някой има идея да даде съвет! Благодаря на всички отзовали се! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

възможно е да е от лагера който опира накриво в ламелите на притискателния диск,може да е износена втулката на съединителя или самия лагер :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако скърца по време на натискане- смени жилото. Ако скърца когато педала е задържан долу- 98% лагер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лагера ти се забива /прерязва/ламелите на притискатела.За това се е пооправило като сте натегнали.....скоро комплект те чака

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.