Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как се маха индикатора на сервизхото ключе на таблото???!!!


makaveliv

Recommended Posts

Имам Фабия 2006 комби, вече си е моя и за да майната индикатора в шкода ми искат 30 лева..... веднъж вече им дадох ама то пък всяка година, каза че няма как да се махне, трябва все при тях да ходя!

Ако някой може да помогне- ще съм благодарен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си нулирам интервала сам по описанието в книжката,само мисля че при мен не стана с тоя интервал ,който е даден за мен но стана с другия QG2,пробвах и с двата стана с единия.

Ако нямащ книжка ,утре ще я сканирам и ще кача точно тази част, пък може и да я има вече качена тук някъде. Свиркай ако ти трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

INSP or OIL SERVICE-изчистване на борд компютър - http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=11184

 

Има тема горе- ВАЖНО, Интересни и полезни теми-Архив! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервизно ключе се маха, като го вземеш и го прибереш при инструментите си smile048 .

Процедурата става с натискане на бутона за нулиране на дневен километраж, стартерния ключ е в положение изключено, даваш на контакт. Пускаш бутона за км. После мига или OIL или INSP като натиснеш еднократно се сменя интервала и въртиш надясно за нулиране. Между другото веднъж се зверих на една Фабия, че там имаше някаква разлика. Но това е в общи линии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям колегата IDA , aз платих навремето 5 лв на Autotrade,ET ги нямаше във Варна.Процедурата е вярна с ключ+натиснат бутон на часовника+контакт и въртене на обратно на часовника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не става...каято натисна и задържа без контакт се нулира дневния километраж, след това давам контакт всичко освен ключето скапано изчезва и накъдето и да въртя не ставаи накрая само ключето остава и като паля ми пише INSP, което ме дразни!!1

мерси за помощта все пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълни го точно и ще се нулира.

 

1.Натискаш копчето на таблото за нулиране на километража и държиш.

2.Даваш контакт.

3.Чакаш така 10 секунди-за по сигурно 15. /на контакт и държиш копчето/

4.Пускаш и гасиш контакта.

 

Това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dr_ivo ок, ще пробвам, но ти казваш да дъжа , без да въртя на някоя посока, както пише в книжката и както казват колегите по горе...ще пробвам все пак, мерси smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам същия проблем , свети ми сервизното ключе /insp/ , ама първо да попитам какво означава , и какво да правя , на 75 000 км , skoda fabia 2 1.4 tdi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффф, не четете колеги!

 

INSP значи, да минеш ИНСПЕКЦИЯ. Колата ти е в период (година/две) и трябва да минеш за ЧЕК през компа, за да видят дали имаш грешки. След това си бомба!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, напълно даже!

 

За да не питате обаче, е направена тема в раздела.

 

ВАЖНО: ИНТЕРЕСНИ И ПОЛЕЗНИ ТЕМИ-АРХИВ

 

Там има много дискутирани вече въпроси.....

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.