Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

среща в Пловдив


BOTZKO6

Recommended Posts

Никога не съм присъствал на срещи. Гледам че днес се разхлади в Пловдив, а и го дават цялата седмица такова . Какво ще кажете за другата седмица (31.07 или 01.08) за една среща. Предлагам, понеже Софиянци се събират всеки месец, а аз не можах да намеря някаква тема за подобно организиране в Пловдив. Много ми се ще и аз да се включвам вече в срещите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит и ще доида, ще прозваня и на другите, но повечето мисля че са по почивки.

Аз съм за Неделя по навит нека и другите да кажат на какво мнение са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре! 01.08./неделя/ 14ч. Паркинга на стадион Пловдив.

За сега нямам ангажименти и ще дойда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заралии приемате ли? :lol: Ако да - ще се постарая да разтрия баба Шкода до Филибето :D Може да взема още един-двама шкода ентусиасти,стига да са на линия!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заралии приемате ли? :lol: Ако да - ще се постарая да разтрия баба Шкода до Филибето :D Може да взема още един-двама шкода ентусиасти,стига да са на линия!

Поздрави!

Добре сте дошли! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заралии приемате ли? :lol: Ако да - ще се постарая да разтрия баба Шкода до Филибето :D Може да взема още един-двама шкода ентусиасти,стига да са на линия!

Поздрави!

Добре сте дошли! smile159

естествено че всички са добре дошли smile159 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление ще пропусна сбирката,налага се на 30.07,31.07 и 01.08 да бачкам :evil: Работа,какво да е прави :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

](*,) извинявайте колеги. идването ми утре на среща отново е под въпрос ](*,) . шефа ме юрна на работа и утре. smile096 уж до обяд но знае ли се като ме викат в последния момент smile096 . дано наистина приключим навреме за да дойда.а ако не успея много ще съжалявам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако закъснееш и вече не сме около стадиона и сме отишли на някое кръчме, ето ти телефона да се обадиш 0887 975 898

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май-май ще съм на линия smile152 . Паркинга на стадион Пловдив по-точно кое се разбира- това до зала "Чайка" или където сега е четвъртък пазар :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май-май ще съм на линия smile152 . Паркинга на стадион Пловдив по-точно кое се разбира- това до зала "Чайка" или където сега е четвъртък пазар :-k

До залата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок. мерси. за всеки случай записах и номера на mecho_klecho

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.