Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Канал в София....


Recommended Posts

Къде мога да отидя да си прегледам собственоръчно автомобила на канал в София?

Има ли сервизи на самообслужване и къде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахах... Темата аз мислех да я пусна, че имах едни неща да правя, както тебе, но не отрких никъде канал тук и към провинцията...

Имаше няколко канала, на които съм ходил с едно приятелче, да слагаме неони по маздата му :) Проблема е, че всичките са затворени - на единият е заварен колец, да не можеш да се качиш, точно на средата, на другия има пазач и при питане от моя страна "...мога ли...?" - "...недей, ще ми свият перките..." Това е. Ако намериш кажи къде е да се обслужваме като потрябва. Благодаря и сори за офтопика...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време имаше канал в началото на кв. Дружба-2, малко преди червения супер(ХОП мебели), около високите блокове. Нека колега, който е в района, да каже какво е положението в момента.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Люлин 7 съм виждал 2 от тези металните - единия май беше заключен, а на другия съм си качвал веднъж колата, но беше много мръсно отдолу (масла, други гадости). Вторият се намира точно пред 79 СОУ Индира Ганди и пред блок 708. Иначе тук намерих обява за някакъв хоби сервиз в Лозенец тел. : 963 35 07 GSM: 0896614043 не знам дали все още работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е от коллеги от друг форум! Ако не те притеснява, че трябва да се плаща!

Цитат:

"...Здравейте!

 

От скоро в София работи хоби-сервиз "Хари", в който човек може да отиде и да си оправя колата сам (ако иска), като ползва под наем инструментите и машините на сервиза. Намира се на ул.Лозенска планина 24 (зад х-л Хемус). Има и телефони 963 35 07 и 0896 614 043. Доколкото знам, е отворен и в неделя. ..."

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това ми трябваше.

Благодаря на всички! smile126

В събота ще има smile096 по "Снежинката". :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко закъснях с реакцията, ма и аз да се включа: на визитката на сервиза има и още един GSM: 0885 424 497. pigoff, ако ходиш до там, напиши после дали все още бачкат, някакви цени и условия за ползване...че понякога паркингът пред блока не е най-удобното място за ремонти.. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хоби Кар Сервиз "Хари" НЕ РАБОТИ! :smt018

Не ходете там. :smt0344

Ходих на един канал в Панчарево. Свърших работа, но следващият път ще си платя 5лв в някой сервиз да им ползвам подемника.

Благодаря на всички отзовали се! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На изхода на Горни Богров в посока София, от дясно има канал за обществено ползване. Не е далече от София, само че е много мърляв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега виждам темата. Има канал в двора на болница "АОНСУ", която се намира в кв. "Овча купел" на ул. Монтевидео.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На изхода на Горни Богров в посока София, от дясно има канал за обществено ползване. Не е далече от София, само че е много мърляв

Актуален е!Има и в Младост в новият участък между Младост 3 и Кауфланд ,при легналият полицай между два от незаконните гаражи!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В двора на Технотест има канал,но го ползват за прегледи.След работно време сигурно може да се използва,аз минавам от там все нощно време и не мога да кажа на 100%.

Става въпрос за Технотест срещу TNT по стария път за летището.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На изхода на Горни Богров в посока София, от дясно има канал за обществено ползване. Не е далече от София, само че е много мърляв

Актуален е!Има и в Младост в новият участък между Младост 3 и Кауфланд ,при легналият полицай между два от незаконните гаражи!!

Там почти винаги някой селски тарикат го ползва за паркомясто !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и едно "нещо" в Слатина, не е точно канал - само частта с изкачването.. т.е. - наклонче, но пак става за някои дреболии. В най-високата част май беше към метър и нещо, по-миналата година го ползвах да си закача ножа на предната броня на фаво-то, та си спомням че прикляках нещо ... Конструкцията е метална, отдолу е тревичка, чисто и тихо е, отсреща едни "братовчеди" ремонтираха (или разкостваха, незнам) ладички в един двор...

като гледам картата - май се пада на ул. Кривина, до блок 73 или 74... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този в Света Троица специално, се влиза само с ботуши над коляното, и после ботушите се хвърлят :lol: .

Първият път като влизах, направих две крачки и уж всичко беше наред, след 2 секунди дъното се размърда и почна да извира петрол, едвам излязох...

Хвърлих няколко камъка и една голяма кора, ама и с тях почнах да потъвам след 10 секунди :? .

Май има около половин метър до дъното!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направих две крачки и уж всичко беше наред, след 2 секунди дъното се размърда и почна да извира петрол, едвам излязох...

 

ей това ми хареса не мога да спра да се смея smile091 smile091 smile091

 

иначе наистина е така ,но за зор заман става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.