Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Забележителна машина


Recommended Posts

Отдавна се каня да ви я покажа,но рядко ми се налага да си правя детайли на нея и все бързам....Онзи ден като ходих ,правиха едни оси а аз трябваше да чакам нещо и реших да снимам 1 ,2 снимки.Чрез нея обикновения метал става лагер :idea: Единствена е в източна БГ със сигурност.Закалява чрез хиляди амперова дедукция/обърнете внимание на захранващите кабели които вървят отгоре/ -Зависимост от ампеража се определя и дълбочината и здравината.Естествено зависи и от материала който се калява-колко е якоста,която се мери с другата машина която съм снимал.

метала безконтактно се загрява за секунди като същевременно се охлажда.Впечатляващо е на живо като гледаш ,а звука който се чува е неописуемо високочестотно свистене.Много яко.

post-2454-138453238803_thumb.jpg

post-2454-138453238806_thumb.jpg

post-2454-138453238808_thumb.jpg

post-2454-13845323881_thumb.jpg

post-2454-138453238812_thumb.jpg

post-2454-138453238814_thumb.jpg

post-2454-138453238816_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още през 1979 г такава машина се ползваше в Базата на Градски транспорт в Илиянци за закаляване на детайли.Сега не съм ходил там ,дали я има и дали работи незнам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

немоо ме впечатлиш ,ела у Кричим ти покажем по убава smile092
тебе не,но повечето не са виждали предполагам

ще снимам и карбонетрирането някой път-таково ако имате в Кричим,та признах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.