Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с пребоядисване в ЕураТек


Петрунов

Recommended Posts

Здравейте,

 

имам следната ситуация - на предния капак на три места се бели лака - личи си, че просто е шупнал, а не е от камъчета. Капакът е пребоядисван преди по-малко от година в ЕТ и от там казаха, че приемат рекламация - като им закарах колата обаче - това било от пилешки изпражнения smile021.

 

Какво мога да им кажа на подобно обяснение? Ако е от пилешки изпражнения, защо имам на три места по предния капак, но никъде другаде по колата - пилетата си акат навсякъде, не само по капака. Предполагам, че ще бъде тежък спор с ЕТ :(

 

В интерес на истината, прегледах колата обстойно и видях същия проблем и на задния капак - но той също е пребоядисван преди по-малко от година пак при тях!

 

Ще претендирам за некачествен ремонт, но искам да чуя и вашето мнение.

 

 

Има и още - по задния капак има още един проблем с боята, който го признаха и приеха рекламацията, НО неможаха да си открият в базата данни да са правили такъв ремонт преди по-малко от година, а съм сигурен че са, защото лично съм им карал колата! Сега си търся касова бележка, ако са ми издали (защото я оправях на моя сметка), но съм песимист, че ще я открия.

 

В близките дни ще ходя да се разправям - много жалко, че от ЕТ проявяват такова ниво на "професионализъм".

 

Какво мислите вие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мънкане му е работата.

Те там на прима виста винаги се оправдават. Когато си по-настоятелен вече обръщат внимание. Всеки иска да мине по тънката лайсна....

В крайна сметка,ако не се получи, КАСКО, знаеш как!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Минал съм същата процедура при тях, ама при мен беше преден калник и сигурно нямаше как да обяснят вертекалните люспи и мина без проблем. Ако се опъват, мини през затрахователя, той също трябва да ги натисне за калпавия ремонт, освен ако не признае "пилешката" щета и те прати на ново пребоядисване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Глупендерите от Еуратек така и не благоволиха да оправят некачествения ремонт, обяснявайки ми шменти-капели, че било от пилешките лайна това.

 

Баща ми също кара нова кола, с година по-стара от моята и я оакват пилетата, пък няма никакви такива проблеми с лака. Също е любопитно, че и по моята кола няма, с изключение на елементите, пребоядисвани в ЕТ :roll:

 

Не съм се разправял с тях, тихичко си приех колата и си тръгнах, но след като са прибрали от мен и застрахователите ми близо 40 000 лева, повече кракът ми няма да стъпи там - до сега всичко по колата се обслужваше при тях, но ще имат много здраве от тук нататък - загубиха лоялен клиент. Дори се отказах, да слагам Темпомат, както бях се приготвил с още триста лева - но те не са коректни и не го заслужават.

 

А, да - и следващата ми кола, няма да бъде Шкода със сигурност, не заради марката, а заради представителството им в България. Писна ми от надменното отношение в ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Проблем с пребоядисването в ЕТ има отдавна . Те нямат собствени бояджии и ползват Тракия сервиз, а там са още в татово време.Боята им се люпи, дори без пилешка намеса,достатъчно е да си измиеш колата на безконтактна автомивка и струята я отлюпва. ЕТ трябва да си сменят бояджийския сервиз. :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз пребоядисвах десните врати в Еуратек (Тракия). Не стига че боята е нанесена нескопосно, ами на всичкото отгоре започнаха да ми вибрират колоните в купето. Гледам после всички щипки на кората отвътре на предна врата счупени, а кората виси ... :smt0344

 

От тогава не ходя в Еуратек за Щети директно си взимам възлагателно писмо за друг сервиз. Ако някой иска да му препоръчам сервиз да вика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.