Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ТЪРСИ СЕ апартамент под наем


Recommended Posts

Предварително да ме прощават модераторите ако не съм познал в кой раздел да си пясна темата, ама тук ми се стори най-на място...

 

ТЪРСЯ

Двустаен апартамент (две отделни, непреходни стаи - спалня и хол с кухн. бокс, или още по добре спалня, хол и отделно кухня), в Редута, Гео Милев, Оборище, Яворов, източната част на центъра. Може и други райони, като напълно изключвам Младост, Люлин, Дружба и подобни.

Интересува ме да е обзаведен, със що-годе нови мебели, или поне бялата техника да е нова.

С предимство са: Ново строителство и/или ПВЦ дограми и/или ТЕЦ, задължително да не е на мокет, балатум, паркет, НЕ ИСКАМ ПАНЕЛ.

Голямо предимство е ако се паркира спокойно в района, има паркомясто, и/или гараж. С поне две коли съм.

С КУЧЕ СЪМ!

Кучето е обучено ловно (гонче/пойнтер), чисто (и не мирише!), с хигиенни навици, не спи по диваните и леглата, не цапа, не хапе, не лае, не дращи по стените и пода, не е злобно, на 2 години е.

 

Предложения приемам на ЛС и 0878 207 138 или 0878 878 138

Хубаво е да пуснете снимки (предполагам че сте пуснали обяви някъде все, ако давате под наем) или линк към обява в нета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще оставя темата тук, :smt017 макар че и за раздел Битак става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.