Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на крушка на заден стоп на Фаворит '93


Veschich

Recommended Posts

Крушката ми явно е изгоряла на стопа, но не мога да разбера как се сваля( ако избощо се сваля ) пакета за стоповете и мигачите, защото те нали върват заедно с голямата кутия. За задната и тия за мъглата си има болтове и лесно ама тука сигурно се дърпа на някъде ама не искам да го насилвам пък да не го счупа. Ако някои знае да хелпне. Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако питаш дали се сваля целия стоп за смяна на крушка - не не се сваля ... сваля се само панела с крушките посредвом освобождаване на щипките и се измъква в багажника и после обратно , но за целта трябва да дръпнеш мокета и да видиш къде ходят кабелите smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз искам само да сменя крушката, защото е изгоряла. Тоест искаш да кажеш, че махам мокета и отвътре в багажника бъркам за дръпна панел с крушките. А трявба ли да го вада целия или мога само да я сменя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз искам само да сменя крушката, защото е изгоряла. Тоест искаш да кажеш, че махам мокета и отвътре в багажника бъркам за дръпна панел с крушките. А трявба ли да го вада целия или мога само да я сменя?

Много важно е къде ще бръкнеш и как ще го извадиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.