Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

топка на скоростния лост


Recommended Posts

Топката на скоростия ми лост съвсем се нацепи. Някой може ли да ми каже

как се сваля и колко горе долу струва нова такава?

 

Въпрос ном. 2 :), трябва ли да се смазва механизма за превключване на скоростите и ако да може ли не специалист да го направи без да се изцапа ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По въпрос две - аз даже и като чистя колата се цапам, пък ти за смазването питаш smile091

Иначе, логично е всеки механизъм да има нужда от смазване от време на време... За по-детайлна информиция бех те посъветвал да си изтеглиш книгата за поддръжка/ремонт на фелиция от раздел Литература и да видиш какво пише по въпроса. Ако ти се стори сложно и мръсно - винаги можеш да се обърнеш към сервиз

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за отвъртането на топката и аз така бях чувал но мойта леко се опъва и ме е страх да натисна по силно(и друг път съм отвивал неща със сила и се е чупело нещо покрай тях)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да се счупи. Най-много топката да ти остане в ръцете а пластмасовата втулка с резбата (която преди е била залепена вътре в топката) да остане неразвита. Отвиваш я и си готов. Ако нямаш нова топка мога да поровя, щото мисля, че имам една.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.